top of page

Tarım fuarı başlıyor

Trakya’da 2024 yılının ilk tarım fuarı olan 12. Trakya Lüleburgaz Hayvancılık, Tarım, Süt Ürünleri, Tohum ve Gıda Fuarı 1-4 Mayıs’ta yapılacak. Yapılacak olan fuara çok sayıda yerli ve yabancı markanın katılması bekleniyor.

Trakya’da 2024 yılının ilk tarım fuarı Lüleburgaz’da yapılacak.

Renkly Fuarcılık tarafından yapılacak olan 12. Trakya Lüleburgaz Hayvancılık, Tarım, Süt Ürünleri, Tohum ve Gıda Fuarı, 1-4 Mayıs tarihleri arasında Lüleburgaz Kapalı Pazar Yeri ve Semt Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak.

Fuarın 10:00-22:00 saatleri arasında ziyarete açık olduğu kaydedildi.

Yapılacak olan fuarda Abda Grup, Acar Tarım, Agrodurmaz, AgroTrak, AgroX, Ak Ziraat, Akar Tarım, Albeni Ziraat, Altersan Jeneratör, Altınay Tarım, Aygün Tarım, AzimTarım, Başak Agrı Tarım, Başak Traktör, Trakya Batı Jeneratör, Beydemirler , Baykut Tarım, Bilsel Tarım, Bozok Traktör, Bülent Tarım, Case Traktör, Rodoston Römork, Ceylan Agrı, Class Traktör, Demirezen Römork, DeutzFahr, Doğsan Tarım, Duransan Tarım, Efe Ziraat Aletleri, Emek Tarım, Eroğlu Tarım, Esmak Tarım, Erkunt Traktör, Feze Tarım, Jantsan, John Deere Traktör, Karaca Ticaret, Karataş Tarım, Kırbıyıklar, Kubota Traktör, Landini Traktör, Mak1, Manitou, McCormick, Massey Ferguson, New Holland, Oyuncakcinis, Öz Tarım, Özgül Tarım, Paksan, Same Traktör, Selvi Tarım, Sertbakan Tarım, Solis Traktör, STM Tarım, Sungur Tarım, Tümosan Traktör, Ursan Makina, Vize Metal, Yarapsan, Yigit Agro, Elibol Tarım, Kia, Honda, Ermak Laser, Daze, Çağatay Biçerdöver, Chery, Toyota, Nissan, Fonox, Nedimler, Hattat Traktör, Hero, Balcı Jant Lastik gibi firmaların ve daha bir çok firmanın yer alması bekleniyor.

 

131 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page