top of page

Türker; “Kararımı açıklayacağım”

Kırklareli Belediye Başkan Aday Adayı Serdar Türker, ön seçimi kazanamaması sonrası destek olan herkese teşekkür etti.  Türker, yaptığı paylaşım ile yerel seçimler öncesinde ne karar alacağı merak ediliyor.


CHP Kırklareli Belediye Başkan Aday Adayı Serdar Türker, partisinin yaptığı ön seçim sonrasında açıklamalarda bulundu.

Geçtiğim hafta sonu Kırklareli’nde belediye başkan adaylığı için örgüt gözetiminde ön seçim yapılırken, seçimi Mehmet Siyam Kesimoğlu kazanmıştı.

Türker, anketlerde ilk sırada yer aldığını ve çok yakında kararını açıklayacağını belirtti.

“ÇOK YAKINDA KARARIMI AÇIKLAYACAĞIM”

Türker açıklamasında; “7 Ocak Pazar günü gerçekleştirilen CHP Kırklareli belediye başkan adaylığı ön seçiminde, şahsıma oy veren ya da oy vermeyen tüm değerli üyelerimize, benimle birlikte mücadele eden değerli ekip arkadaşlarıma ve Kırklareli’mizin çok değerli, güzel yürekli halkına çok teşekkür ediyorum. Seçim sürecinde her zaman olduğu gibi şeffaf çalıştık, üyelerimizin sağduyusuna güveniyoruz dedik, hiç kimseyi işi ve aşı ile tehdit etmedik, belli medya grupları üzerinden rakiplerimiz aleyhine yalan haberler yaptırmadık. Belli mahallelerde yaşayan halkımıza günü birlik destek ve vaatler vermedik. Dürüst, ahlaklı, namuslu bir yol izledik. CHP Genel Merkezi’mizce yaptırılan anketlerde açık ara birinci çıktım, halkımıza sorulduğunda yine en önde çıktım, ön seçim dediklerinde ona da saygı duydum, ancak ön seçime nasıl baskı yapıldığı tüm halkımız tarafından görüldü. Bundan sonra da Kırklareli’miz için ilk günkü aşk ve heyecan ile mücadele etmeye devam edeceğim. Kırklareli halkımız; kimin çalışkan, dürüst, ahlaklı, namuslu olduğunu biliyor. Hizmetlerin en iyisini hak eden değerli Kırklarelili hemşehrilerimin bilgilerine sunuyorum. Çok yakında kararımı açıklayacağım” dedi.

Türker’in bu açıklaması sonrası yerel seçimler için ne yapacağı merak konusu oldu.

295 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page