top of page

Sitelere kadın muhtar adayı!

Güncelleme tarihi: 19 Eki 2023

Lüleburgaz Siteler Mahallesi sakini Nursel Yapar, mahallesinden muhtar adayı olacağını açıkladı.Barış Can KORKMAZ

Lüleburgaz’ın yaklaşık 8 bin nüfuslu mahallesi olan Siteler mahallesinde muhtarlık için göreve mahalle sakinlerinden Nursel Yapar talip oldu.

11 yıllık Kent Konseyi Emek Pazarı Üyesi olan 55 yaşındaki Nursel Yapar, lise mezunu olup, evli ve iki çocuk sahibi.

1994 yılında beri Siteler Mahallesi’nde yaşayan Nursel Yapar, gazetemizi ziyaret ederek muhtarlık için proje ve vaatlerini paylaştı.

Yapar açıklamasında; “29 yıldır yaşamakta olduğum mahallemin sorunlarını çözebilmek için Siteler Mahallesi Muhtar

lığına adayım. Sorunlara çözüm üretebilmek için belediye ve ilgili mercilerle ortak çalışmalar yürüterek çözüm üreteceğim. Sokakların temizliği dâhil olmak üzere mahalle sakinlerimizi rahatsız eden bütün problemlerin üstesinden geleceğime inanıyorum. Bunun yanında mahallelimiz belediyenin yaptığı bütün etkinliklerden haberdar olacaklar, duyuracağım. Üniversite öğrencileri için arkadaşlarımla başlatmış olduğumuz “Ayda Bir Tas Çorba” yardımlaşma hareketini mahallemizle birlikte el ele büyütmek amacındayım. İhtiyaç sahipleri ile yardım imkanı olan yardımseverleri buluşturacağım. Muhtarlık kapısı mahalle sakinlerine her zaman açık olacak. Sorunlarınızı çözmek için elimden geleni yapacağım. Ben bu yola çıktım. Hırslıyım ve mücadeleciyim. Bu yolun sonunda mahallemizin problemlerini çözen olmak için adayım” diye konuştu.

47 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page