top of page

“Sevgi en iyi ilaç”


Haber Merkezi

Kırklareli Valisi Birol Ekici, Lösemili Çocuklar Haftası münasebetiyle Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Kırklareli İl Temsilcisi Seher Erçek ile beraberindeki heyeti Valilik makamında kabul etti.

Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Birol Ekici, Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Kırklareli İl Temsilcisi Seher Erçek ile beraberindeki heyet ile bir süre sohbet ederek, vakfın faaliyet ve çalışmaları ile ilgili bilgiler aldı ve başarı ve kolaylıklar diledi.

Vali Birol Ekici yaptığı açıklamada, “2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası'nın toplumumuzda farkındalık oluşturmasına vesile olmasını temenni eder, lösemi hastalığıyla mücadele eden tüm çocuklarımıza Allah’tan acil şifalar dilerim. Sevgi en iyi ilaç, sizleri seviyoruz. Her zaman yanınızdayız" dedi.

Vali Ekici, Lösemili Çocuklar Haftası'nın bu hastalığa dikkat çekmek bakımından çok önemli olduğuna değinerek, zorlu tedavi sürecinde lösemili çocuklara ve ailelerine destek olan vakıf bünyesinde faaliyette bulunan herkese teşekkür etti.

9 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page