top of page

Serap Ürün: “Hodri Meydan”

CHP’nin Lüleburgaz Belediye Başkan aday adaylarından olan Serap Ürün, Ankara’da CHP Lideri Özgür Özel’i ziyaret etti. Görüşme sonrası açıklamalarda bulunan Ürün, aday adaylarına “Hodri Meydan” diyerek sorunları konuşmaya davet etti.

Lüleburgaz Belediye Başkan aday adayı Serap Ürün, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’i ziyaret etti.

Ankara’da CHP Genel Merkezi’nde gerçekleşen görüşmede Ürün, Özel’in Lüleburgaz’a selamı olduğunu belirtti.

Görüşme sonrası sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Ürün; “CHP Lideri sayın Özgür Özel ile Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) makamında görüştüm. Kendisine Lüleburgaz tarihinde ilk kadın belediye başkanı olmak istediğimi belirttim. Yerel seçimler ve Lüleburgaz hakkında görüşlerimi ilettim. Fikirlerini ve düşüncelerini dinledim. Tüm Lüleburgaz halkımıza selamlarını ve sevgilerini iletti.” ifadelerini kullandı.

Ürün açıklamasının devamında, Murat Gerenli ve Türabi Kayan’ı ilçenin sorunlarını konuşmaya davet ederken şunları kaydetti: “Mevcut Lüleburgaz Belediye Başkanı sayın Murat Gerenli’yi, eski vekil ve belediye başkan aday adayı sayın Türabi Kayan’ı ve aday adaylarını Trakya’nın mevcut kanallarında ilçemizin sorunlarını ve projelerimizi konuşmaya davet ediyorum. Hodri meydan”

760 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page