top of page

Scrabble turnuvası sona erdi

Kepirtepe Anadolu Lisesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Liselerarası İngilizce Scrabble Turnuvası sona erdi.

Kepirtepe Anadolu Lisesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Liselerarası İngilizce Scrabble Turnuvası sona erdi.

Turnuvanın final oturumu Halk Eğitim Merkezi’nde İlçe Milli Eğitim Müdürü Cihan Erdem, Milli Eğitim Şube Müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve velilerin katılımı ile yapıldı.

Yarışma sonucunda bireysel kategoride: 1’inci Kepirtepe Anadolu Lisesi öğrencisi Andaç Kıvanç Zorlutuna olurken, 2’nci Ramazan Yaman Fen Lisesi öğrencisi Derin Uslu, 3’üncü Lüleburgaz Atatürk Anadolu lisesi öğrencisi Elif Nisa Akkale, 4’üncü Lüleburgaz Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Eda Nisa Ertem oldu.

Okullar klasmanında ise Kepirtepe Anadolu Lisesi 1’inci, Lüleburgaz Anadolu İmam Hatip Lisesi 2’nci ve Lüleburgaz Lisesi 3’üncü oldu.

Yarışmacılara, danışman öğretmenlere ve okul müdürlerine, sertifika, ödül ve plaketleri İlçe Milli Eğitim Müdürü Cihan Erdem ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Abdullah Öteleş tarafından verildi.

Yarışma sonrasında bir açıklama yapan Kepirtepe Anadolu Lisesi Müdürü Halil İbrahim Toklu; “Üç yıldır düzenlediğimiz yarışmada ilçemizdeki okullardaki öğrenci ve öğretmenlerin katılımıyla, turnuvanın her ayağında farklı okullara misafir olarak, öğrencilerin ve öğretmenin keyifli vakit geçirdiğini, farklı okullarda öğrencilerin birbiriyle kaynaşıp bilgi alışverişi yaptığı güzel bir ortam oluştuğunu belirtip, turnuvamızı geleneksel hale getirip yıllar boyu devam etmesini arzu ediyoruz. Tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Kepirtepe Anadolu Lisesi İngilizce Öğretmeni Mustafa Öder ise; “Önümüzdeki yıllarda Scrabble turnuvamızı il çapında gerçekleştirmeyi umuyoruz. Bu yıl turnuvamızı 10 okulun katılımıyla gerçekleştirdik. Tüm katılımcı okullarımıza, öğrencilerimize ve danışman öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

132 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page