top of page

Saadet Partisi başkan adaylarını tanıttı

“İsraf rüşvet ve yolsuzluk düzenine son vereceğiz”


Haber Merkezi

Saadet Partisi, Kırklareli İl Başkanlığı’nda yapılan basın açıklamasıyla Kırklareli ve Lüleburgaz İlçe Belediye Başkan adaylarını tanıttı.

İl Başkanı Mustafa Abdurrezzak, burada yaptığı açıklamada, “Milli görüş belediyeciliğinde, israf, rüşvet ve yolsuzluk düzenine son vereceğiz” dedi.

Abdurrezzak yaptığı açıklamada, “Yarım asır süredir milli görüş ve Saadet Partisi kurucu liderimiz merhum Erbakan Hocamız altını parantez ile çiziyorum en son Genel Başkanımız olarak vefat etmişti ve bize bu partiyi emanet ederken milli görüşün olduğu tek parti Saadet Partisidir. Yarın öbür gün bir başka parti milli görüş biziz derse o ancak takkiye yapar. Milli görüş belediyeciliği önce ahlak, maneviyat, yaşam tarzına müdahale etmeden yaşanabilir şehirler sunabilmek için canla başla mücadele edilmiş şu an mevcut iktidar aradığı 94 ruhunu yaşatamamıştır. 94 yılında ne yapılmıştır bir gecede şehir tertemiz olmuş bu daha önce sadece Saadet Partisi’nde vardı.” dedi.

İl Başkanı Mustafa Abdurrezzak konuşmasının devamında aday isimlerini açıklarken şöyle konuştu:

“Kırklareli'nde de milli görüşü temsil eden ve milli görüş belediyeciliği yapmak üzere adayımız Mehmet Metin Dursun olarak belirlenmiştir. Kendisine ve Kırklarelimize hayırlı olsun. Lüleburgaz ilçesi adayımız ise Ahmet Bilgin kardeşimizi belirledik. Her iki adayımızda milli görüşü temsil edecek bilgi ve donanıma sahip olup başarılı hizmetler vereceklerine inanıyoruz.”

Mustafa Abdurrezzak, diğer ilçe ve belde belediye başkan adaylarının isimlerini ise en kısa süre içerisinde açıklayacaklarını belirtti.

73 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page