top of page

Roman çocuğundan teşekkür!

31 Mart yerel seçimleri sonrasında AK Parti’den Lüleburgaz Belediye Meclis Üyesi olan Sedat Kum, desteklerinden dolayı Lüleburgaz halkına teşekkür etti. Kum; “Kazandığımız bu zafer sadece Sedat Kum'un değil, Özerler Mahallesi'nin ve Lüleburgaz'ın tüm Roman topluluğunun da bir başarısıdır. Mecliste olmam, Roman vatandaşların siyasi arenada daha fazla temsil edilmesi ve seslerinin duyulması adına önemli bir adımı temsil etmektedir” dedi.

31 Mart yerel seçimleri sonrasında AK Parti’den Lüleburgaz Belediye Meclis Üyesi olan Sedat Kum, desteklerinden dolayı Lüleburgaz halkına teşekkür etti.

Kum, önceki gün mazbatasını da alarak resmi olarak göreve başladı.

Mahallesinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, altyapı çalışmalarından eğitim ve kültürel etkinliklere kadar geniş bir yelpazede projeler sunan Sedat Kum, Lüleburgaz'ın her kesiminin yaşam kalitesini artırmak için kararlı bir şekilde çalışmayı vaat ediyor.

TÜM ROMANLARIN BAŞARISI!

Halkının sesi olmayı hedeflediğini belirten Kum; “Lüleburgaz'ın kalbinde yer alan Özerler Mahallesi'nden gelen yeni bir ses, kentin siyasi arenalarını sarsmaya başladı. Mahallemizin tozlu sokaklarında büyüyen, halkımızın sesi olmayı hedefleyen bir Roman çocuğu olarak, Lüleburgaz Belediye Meclis Üyesi seçilmenin gururunu yaşıyorum. Mahallemizin ve kentimizin sorunları kucaklayarak ve vatandaşlarımızın sesini duyurarak, Lüleburgaz'ın genel gelişimine katkıda bulunmayı amaçlıyorum. Kazandığımız bu zafer sadece Sedat Kum'un değil, Özerler Mahallesi'nin ve Lüleburgaz'ın tüm Roman topluluğunun da bir başarısıdır. Mecliste olmam, Roman vatandaşların siyasi arenada daha fazla temsil edilmesi ve seslerinin duyulması adına önemli bir adımı temsil etmektedir. Seçildiğim bu göreve layık görülmenin gururunu yaşarken, halkımızın güvenine layık olmak için kararlılıkla çalışacağımı ifade ediyorum. Özerler Mahallesi'nin ve Lüleburgaz'ın daha adil, daha yaşanabilir bir geleceğe doğru ilerlemesi için el ele vererek, yeni bir döneme başlangıç yapmanın heyecanını yaşıyorum. Lüleburgazlılar olarak, mahallemizin ve şehrimizin her kesimini temsil eden bir liderle geleceğe adım atmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bize destek olup oy veren herkese teşekkürlerimizi sunarız” dedi.

859 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page