top of page

Pazarcı esnafıyla buluştu


Ahmetbey Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş, beldede kurulan halk pazarına giderek pazarcı esnafına hayırlı işler diledi.

Ahmetbey’de 3 Kasım tarihinde kapılarını açan yeni pazar yeri, birçok bölgeden esnafların uğrak yeri olurken, Başkan Mustafa Altıntaş, pazarcı esnafını dolaşıp, pazarda satış yaptı.

Vatandaşlarla sohbet edip, esnafa bereketli işler dileyen Altıntaş, hemşehrileri ile de pazarın durumu konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Altıntaş, beldeye kazandırdığı yeni pazar yeri hakkında konuşurken, “Ferah ve tertemiz mekanları, rahat alışverişe uygun ortamı, yeşil alanları, yılbaşından itibaren işletmeye girecek yeni işyerleri, mescidi, otoparkı ile pazaryerimiz kapılarını açtı. Beldemizin her mahallesinden pazaryerine ücretsiz servis imkanı sunuyoruz. Ayrıca çocuk oyun alanları ve çok yakında temelini atacağımız futbol/spor alanları ile Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına çok yakışacak 100. Yıl Fuar ve Festival Alanı-Kapalı Pazar alanımızda yer alan tüm esnaflara bereketli kazançlar diliyorum” dedi.

228 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page