top of page

Paranoya basınla buluştu

“Kasım ayında burada da gala yapacağız”

“Memleketimde olmaktan çok mutluyum”

Paranoya filminin oyuncuları basın mensupları ile bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu. Yaklaşık 10 gündür Lüleburgaz’da çekilen filmin oyuncuları, Lüleburgaz halkına kendilerini sıcak ve samimi karşıladıkları için teşekkür etti. Başrol Oyuncusu Onur Buldu; “Kasım ayında burada da gala yapacağız. O zaman hep birlikte olacağız. İyi ki varsınız, iyi ki filmimizi Lüleburgaz’da çekmişiz” dedi. Kırklarelili Başrol Oyuncusu Ege Kökenli’de; “Hem memleketimde olmaktan, hem de memleketimin güzel insanları ile bir arada olmaktan çok mutluyum” ifadelerine yer verdi.

Paranoya filminin oyuncuları basın mensupları ile bir araya geldi.

Yaklaşık 10 gündür Lüleburgaz’da çekilen Paranoya filminin başrol oyuncuları Onur Buldu, Ege Kökenli ve oyuncular Adem Yılmaz, Özgün Akaçça, önceki gün Evrensekiz Göleti’nde basın mensuplarına film hakkında bilgi verdi.

Kasım ayında vizyona girmesi beklenen Paranoya adlı film üniversite öğrencisiyken yazdığı bir şiir yüzünden hapse atılan, hapisteyken babasının cenazesine katılamamasından dolayı paranoyası başlayan Muntazam (Onur Buldu) adli bir gazetecinin başından geçenleri konu alıyor.

Oyuncular, yaklaşık 10 gündür Lüleburgaz’da olmaları dolayısıyla mutlu olduğunu söyledi ve halkın onları sıcak karşıladığını belirtti.


“İYİ Kİ FİLMİMİZİ LÜLEBURGAZ’DA ÇEKMİŞİZ”

Filmin başrol Oyuncusu Onur Buldu; “Ben Muntazam adında bir gazeteciyi oynuyorum filmde. Lüleburgaz’da olmaktan çok mutluyuz, bize çok yardımcı oldular. Bazen gecenin ilerleyen saatlerinde çekim yaptık, ses çıkardık, çok anlayışlılardı bundan dolayı çok teşekkür ediyorum bizi ağırladığınız için. Kasım ayında burada da gala yapacağız. O zaman hep birlikte olacağız. İyi ki varsınız, iyi ki filmimizi Lüleburgaz’da çekmişiz” dedi.

“MEMLEKETİMİN GÜZEL İNSANLARI İLE BİR ARADA OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUM”

Diğer başrol Oyuncusu Ege Kökenli’de; “Ben filmde Nebahat adında bir karakteri oynuyorum. Karakterimiz babadan kalma bir tekstil atölyesinin başına geçmiş ve Muntazam ile yolları kesişiyor. Ben kendim de Kırklareli’liyim burada olmaktan mutluyum. Memleketim de ilk defa bir sinema filmi çekiyorum. Hem memleketimde olmaktan, hem de memleketimin güzel insanları ile bir arada olmaktan çok mutluyum. Herkes bizi çok güzel ağırladı ve her zaman güler yüz gösterdiler. Biraz gürültü yaptık ama hiç sorun çıkarmadık. Film çekimimizde her şey çok güzel gidiyor. İnşallah seyirciye de yansır. Lüleburgaz seyircisi de bizi yalnız bırakmaz diye düşünüyoruz” ifadelerine yer verdi.

“BİR AYAĞIMIZ LÜLEBURGAZ’DA OLDU”

Oyuncu Adem Yılmaz ise; “Film çekimlerimiz burada çok keyifli geçti. Çok güzel bir kadro ve usta oyuncularımız ile aynı filmde yer aldık. Başrollerimizde Onur Buldu, Ege Kökenli gibi isimler yer alıyor. İnsan olarak da çok tatlı ve şirin insanlar onlar ile çalışmak çok keyifli. Çalışırken oyunculukta alışveriş  çok önemlidir birbirimize çok güzel alışverişlerde bulunduk. Burada olmaktan çok mutluyuz. Bir ayağımız Lüleburgaz’da oldu. Lüleburgaz halkı çok tatlı ve cana yakın insanlar. Ekip ve halkımız çok sıcak davrandı sanki 1990’lı yıllara dönmüş gibi, o zamanki samimiyeti hissettim. Filmimiz hem karakomik hem hikayesi olan bir film. Ben Adem Yılmaz olarak da Terzi Süleyman karakterini oynuyorum aynı zamanda Lüleburgazlı birini canlandırıyorum. Umarım aksağanı ve şiveyi doğru yapmışımdır. Bu anlamda çok heyecanlıyız” diye konuştu.

“İSTANBUL’DAN BİRKAÇ SAATTE UZAKTA BİR YERE GELİP SAMİMİ BİR ORTAMA DÜŞTÜK”

Oyuncu Özgün Akaçça; “Filmde alkolik, keyfine düşkün, hayata tutunamamış, sevgi görmemiş  İbraam karakterine hayat veriyorum. Sevmeyi bilmeyen biri o duyguyu yaşayınca ne yapacağını kestiremiyor, İbraam’da biraz bunu göreceğiz. Sevgisini dile getirmeyi göreceğiz. Benim için daha önce deneyimlemediğim bir rol olduğu için çok heyecanlı geçti. Lüleburgaz’ı çok sevdik, çok sıcak bir ortam ile karşılaştık. İstanbul’dan birkaç saatte uzakta bir yere gelip samimi bir ortama düştük. Adeta bayram buluşması yaşadık. Lüleburgaz Belediyesi’ne, halkına çok teşekkür ederiz bizi misafirperver karşıladıkları için. Umarız İbraam’ı beğenirler ve yakın bulurlar. Şimdiden iyi seyirler diliyorum” dedi.

687 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page