top of page

Paket yolda kaldı!

Lüleburgaz’da meydana gelen trafik kazasında motosikletli kurye ile otomobil çarpıştı. Kazada motosikletli kurye yaralanırken, götürdüğü yemekler ile yola saçıldı.


Lüleburgaz’da motosikletli kurye ile otomobil çarpışması sonucu kurye yaralanırken, yemekler de yola sıçradı. Görgü tanıkları ilçedeki motosikletli kuryelerin hızlı ve dikkatsizliğinden yakındı.

Kaza, İstasyon Caddesi üzerinde gerçekleşti. İstasyon Caddesi’nde seyreden motosikletli ile Güven Sokak’tan çıkan araç çarpıştı.

Kazanın şiddetiyle motosikletten düşen ve kafasını vuran sürücü yaralandı. Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerince hastaneye kaldırılan sürücünün hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi.

Moto kuryenin taşıdığı yemekler ise kazanın ardında yerde kaldı.

Kazayı gören bir vatandaş, “Motosikletli kuryelerin bazıları araçların hem sağından hem solundan geçip gidiyor. Bu durum araç sürücülerini de tedirgin ediyor. Her an kazaya davetiye çıkarıyorlar. Ara sokaklardan dikkatsizce çıkanlarına da rastlıyoruz. Ayrıca hızlı gidiyorlar. Paketi 5 dakika sonra yetiştir. Canından kıymetli değil. Bu kazada da motosikletli kurye biraz hızlıydı. Paket yetiştirmek isterken paket yolda kaldı. Bu daha mı iyi oldu şimdi. Umarım bu kazalar son bulur” dedi.

703 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page