top of page

Orhan Doğan güven tazeledi


Trakya Gazeteciler Derneği’nin (TGD) 14. Olağan Genel Kurul Toplantısı yeterli çoğunluğun katılımı ile Edirne’de gerçekleşti.

Küresel Gazeteciler Konseyi Tekirdağ İl Temsilcisi Cenap Kürümoğlu’nun Divan Başkanlığını yaptığı Genel Kurulda, tek liste ile seçime giren mevcut Başkan Orhan Doğan, yeniden Trakya Gazeteciler Derneği Başkanı seçilerek, güven tazeledi.

Deneğin tarihi binasında gerçekleşen Genel Kurul, büyük önder Mustafa Kemal Atatürk ve basın şehitlerimiz adına yapılan bir dakikalık saygı duruşunun ardından, İstiklal Marşı’nın okunması ile birlikte başladı.

Genel Kurulda, gündem gereği, faaliyet ve denetleme kurulu raporları, gelir-gider hesapları ve tahmini mali bütçe, Başkan Orhan Doğan tarafından okunarak, yapılan oylamada ayrı ayrı ibra edildi.

Yapılan seçimde ise tek liste ile seçime giren mevcut Başkan Orhan Doğan, yapılan açık oylamada oy birliği ile yeniden Trakya Gazeteciler Derneği Başkanı seçilerek, üyeler nezdinde güven tazeledi.

Yönetim Kurulu Asil Üyeliklerine; Mutlu Akbaşak, Bülent Sarıçiçek, Necmi Engin, Metin Karakuş, Murat Yayın, İrfan Özeklioğlu, Ersin Bilmeç ve Tamer Yavuz seçildiler.

Denetleme Kurulu Asil Üyeliklerine; Erkan Ekşi, Harun Aker ve Şanver Orunç, seçildi.

Trakya Gazeteciler Derneği’nin (TGD) 14.Olağan Genel Kurul Toplantısına, Tekirdağ, Kırklareli ve Edirne İl ve İlçelerinde Gazete İmtiyaz Sahipleri, Ulusal ve Yerel Basın Muhabir ve Temsilcileri ve ayrıca Küresel Gazeteciler Konseyi Edirne İl Temsilcisi Orhan Doğan, Tekirdağ İl Temsilcisi Cenap Kürümoğlu ve Kırklareli İl Temsilcisi Metin Karakuş’ta katıldı.

Başkan Doğan, Genel Kurul’da, kendisine destek veren Üyelere teşekkür ederek, verilen güvene layık olmaya çalışacağını söyledi.

158 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page