top of page

“Muhteşem bir ışık koridoru oluşacak”

Gerenli’den yeni proje!

Lüleburgaz Belediye Başkanı ve Adayı Murat Gerenli, göreve gelmesi halinde hayata geçireceği Bulvar Lüleburgaz projesini duyurdu. Gerenli; “ D-100 Karayolu kentimizin prestij bulvarlarından biri olacak. Yaklaşık 5 km uzunluğunda ki caddemizde kentimize yakışır bir şekilde baştan sona özel aydınlatma yapacağız” dedi.


Lüleburgaz Belediye Başkanı ve Adayı Murat Gerenli, projelerini aktarmaya devam ediyor.

Gerenli, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşım ile göreve tekrar gelmesi halinde hayata geçireceği bulvar projesi hakkında bilgi verdi.

“MUHTEŞEM BİR IŞIK KORİDORU OLUŞACAK”

Çevre yolu yapıldıktan sonra Lüleburgaz Belediyesi’nin sorumluluğuna geçecek olan D-100 Karayolu üzerinde hayata geçirilecek Bulvar Lüleburgaz projesinden bahseden Gerenli; “Belediyemizin özverili çalışmaları sonucunda çevre yolu yapımı için tüm engeller ortadan kalkarken, belediyemizin sorumluluğuna geçecek olan D-100 Karayolu kentimizin prestij bulvarlarından biri olacak. Yaklaşık 5 km uzunluğunda ki caddemizde kentimize yakışır bir şekilde baştan sona özel aydınlatma yapacağız. Bu sayede caddemizde bir uçtan diğer uca muhteşem bir ışık koridoru oluşacak. Bununla da kalmayarak caddemiz üzerinde ki tüm kavşakları akıllı kavşak haline getireceğiz. Bu sayede trafik yoğunluğunu en aza indirmiş olacağız. Yeşil koridor oluşturacağımız D-100 Karayolu’nda baştan sona yapacağımız bisiklet yoluyla kent içi bisiklet ulaşım ağında önemli bir aşama kat etmiş olacağız. Lüleburgaz’ın sorunlarını biliyor birer birer çözüme kavuşturmaya devam ediyoruz.

Böylelikle Gerenli’nin projeleri, belediye binasının yapılması, katlı otopark yapılması, 100. Yıl Parkı yapılması, Lüleburgaz Yıldızları Tenis Akademisi yapılması, Lüleburgaz Yıldızları Yaşam Merkezi Yapılması ve Bulvar Lüleburgaz yapılması oldu.

1.486 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page