top of page

Muhtar adayından 13 proje

Barış Mahallesi Muhtar Adayı Hüsamettin Yetkin, göreve gelmesi halinde yapacağı projeleri duyurdu. Yetkin, sorunları bildiğini ve 13 proje ile geldiğini belirtti. 


Barış Mahallesi Muhtar Adayı Hüsamettin Yetkin, göreve gelmesi halinde yapacağı projeleri duyurdu.

Yetkin, sorunları bildiğini ve 13 proje ile geldiğini belirtti.

Projelerini aktaran Yetkin; “Mahallemizde ki cadde ve sokakların temizliğinin daha sık yapılması, mahallemizde ki olumsuzlukların tespit edilmesi için kamera sisteminin kurulması, Sakızköy Caddesi’nin trafik ışıklarının konumlandırılması ve kasis yapılması, Zafer Caddesi’ne minibüs bekleme durağının yapılması, Yaşlılarımızın dinlenmesi için sokak ve caddelerimize oturma banklarının yapılması, engelli ve yaşlı ailelere her ay düzenli ev temizliğinin yapılması, ihtiyaç sahibi ailelerin tespit edilip yardımların sağlanması ve ulaştırılması, Ramazan ayında ücretsiz cami gezileri yapılması, Ramazan aylarında mahalle muhtarlığı olarak her sene iftar verilmesi, cenazelere ücretsiz sandalye ve çay ocağı verilmesi, askere gidecek olan kardeşlerimize muhtarlık tarafından toplu mevlüt okutulması, mahalle spor kulübü kurulması ve mahallemiz adına taziye çadırı alınması” olarak sıraladı.

“81 OYLA KAYBETMİŞTİ”

Geçtiğimiz yerel seçimlerde de muhtar adayı olan Hüsamettin Yetkin, seçimleri 81 oyla kaybettiğini bu kez mahalle halkının desteğiyle göreve gelmek istediğini belirtirken şöyle devam etti: “Mahallemdeki potansiyeli en iyi şekilde kullanmak toplumsal dayanışmayı güçlendirmek ve yaşam kalitemizi arttırmak için elimden gelenin en iyisini yapmaya hazırım. Benim için mahallemizde ki yaşayan her birey önemlidir görüşleriniz ve önerileriniz benim için çok değerlidir. Hep beraber daha güvenli, daha temiz ve daha huzurlu bir Barış Mahallesi için birlikte çalışacağımıza söz veriyorum” dedi.

Muhtar Adayı Hüsamettin Yetkin’in aza listesinde; Atilla Uluçay, Hüseyin Aybar, Rıdvan Özgün, Ercan Karagöbek, Recep Pınzıklı, Buray Yıldız, Yılmaz Toroman, Yaşar Hünerli yer alıyor.

335 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page