top of page

Motosikletlerle ‘’Cumhuriyetin 100. Yılı’’ yazdılar


Lüleburgaz’a çeşitli bölgelerden gelen yaklaşık 200 motosikletli “Cumhuriyetin 100. Yılı” yazılı koreografiyi motosikletleri ile oluşturdu.Tevfik İŞÇİ

Lüleburgaz Motosiklet Kulübü ile Türkiye Motosiklet Platformu önderliğinde, Trakya genelindeki 9 motosiklet kulübünün katılımıyla Lüleburgaz Edirne Bayırında Cumhuriyetimizin 100.Yılı etkinliği düzenlendi.

Gerçekleşen etkinliğe Trakya genelinde faaliyet gösteren Lüleburgaz Motosiklet Kulübü, Trakya Motosiklet Kulübü, Edirne Batı Kale Motosiklet Kulübü, Kırkakıncılar Motosiklet Derneği, Edirne Motosiklet Spor Kulübü, Şarköy Motosiklet Derneği, Fast Moto 22 Keşan Türkchoper Kırklareli, Kaynarca Moto Sevenler Derneği katıldı.

“CUMHURİYETİN 100.YILINDA MOTOSİKLET SEVERLERDEN MUHTEŞEM ÇALIŞMA”

Trakya genelinde 9 kulüp ve derneğe bağlı 200’ün üzerindeki motosikletin, Lüleburgaz Edirne bayırında toplanmasına müteakip, Lüleburgaz Motosiklet Kulübünün organizasyonu sonrasında 70 motosikletten oluşan ‘’Cumhuriyetin 100.Yılı’’ yazısı katılımcıların coşkusu ve alkışlarla karşılandı.

Lüleburgaz Motosiklet Kulübü Başkanı Tamer Oğuz, Cumhuriyetin 100. yılına özel yapılan çalışmayı değerlendirerek, “Bu etkinlikteki amacımız, genç nesillere Cumhuriyetin değerini, önemini, kıymetini hatırlatmak, ellerindeki değere sıkı sıkıya sarılmalarına vesile olmaktır. Bu etkinlik için yaptığımız çağrı ve davete Trakya genelindeki 400’ün üzerinde motosikletlinin eşleri, çocukları ile ailece gelmeleri ve çok keyifli, duygu dolu, gururlu bir gün yaşamamız bizleri de çok mutlu etti” dedi.

21 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page