top of page

MHP’ye üye akını!


Milliyetçi Hareket Partisi Kırklareli İl Başkanlığı’nda üye akını gerçekleşirken, 30 yeni üyelik kaydı yapıldı.

Üyelik kayıtlarından sonra konuyla alakalı yapılan açıklamada “2023 Lider Ülke Türkiye, Kırklareli’ne Sahip Çık” düsturuyla başlatmış olduğumuz üye kayıt çalışmaları kapsamında bugün partimize üye olan 30 yeni kardeşlerimizle birlikte teşkilatımız hızla büyümeye devam ediyor.” denildi.

Üyelik çalışmaları tamamlanan kişiler adına yapılan açıklamada, “Artık ait olduğumuz yerdeyiz bizleri partiye davet ederek milliyetçi camianın içerisinde olmamıza vesile olan İl Başkanımız Sn. Şaban Savaşan ve bizimle bizzat ilgilenen MYK Üyemiz sn. Derya Bulut’a teşekkür ediyoruz. Bizler de bundan sonra ailelerimiz ile birlikte var gücümüzle Kırklareli’de MHP’nin başarısı için çabalayacağız.” denildi.

ÇAĞRIMIZ KARŞILIK BULMAYA BAŞLADI

Üye kayıtları sonrası bir açıklama yapan MHP MYK Üyesi Derya Bulut da; "Çağrımız sonrasında bugün partimize gelerek üye olan ve 31 Mart’ta Kırklareli’mizde gerçekleştireceğimiz değişime ben de katkı sunmak istiyorum diyen tüm Kırklareli sevdalılarına şükranlarımı sunuyorum. Hoş geldiniz, şeref verdiniz.” dedi.

72 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page