top of page

Masa tenisinde TRAKER damgasıTevfik İŞÇİ

Kırklareli’nde yapılan masa tenisi yıldızlar takım ve ferdi müsabakalarında TRAKER Spor Kulübü sporcuları 4 kategoride şampiyonluğa ulaştı.

22 Ekim Pazar günü gerçekleşen masa tenisi turnuvasında 4 kategorinin üçünde TRAKER’li sporcular kendi arasında final mücadelesine çıktı.

TRAKER’li sporculardan kız takım müsabakalarında birinci Ülküecem Pehlivan ile Meryem Nisa Musalli, ikinci ise Tuana Güler ve Defne Zevbek oldu.

Erkek takım müsabakalarında ise Emir Yalçın Pehlivan ile Arda Uzel birinci, Mustafa Emir Dinçer ile Yiğit Çiftçi ve Uğurcan Çelik ikinciliği paylaştı.

Ferdi erkek kategorisinde birinci Emir Yalçın Pehlivan, ikinci de Arda Uzel oldu.

Ferdi bayan kategorisinde ise birinci Ülküecem Pehlivan, ikinci de Tuana Güler oldu.

Kulüp antrenörü Erman Duran turnuvaya ilişkin yaptığı değerlendirmede; “Turnuva sonucundan çok memnunum. 4 kategoride şampiyon olmak ve bunların 3 kategorisinde ise TRAKER’li sporcuların kendi arasında finalde olması bizleri çok mutlu etti. Turnuvada mücadele eden tüm sporcuları ve derece elde eden sporcularımızı tebrik ederim. Kulüp yöneticilerimiz Birsel Çamalan, Timur Atik ve Ayvaz Yalçın’a desteklerinden dolayı şahsım ve sporcularım adına teşekkür ederim” dedi.

58 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page