top of page

“Mahalle baskısına boyun eğmeyin”


DEVA Partisi Lüleburgaz Belediye Başkan Adayı Serhat Paksoy, hafta sonu yapılacak seçimler öncesi, vatandaşların mahalle baskısına boyun eğmemesini istedi.

Seçim çalışmaları kapsamında gezdiği yerlerde bu konuda birçok duyum aldığını belirten Paksoy, “Oy kullanmak isteyen vatandaşlar mahalle baskısına maruz kalıyor. Lüleburgaz’da seçimleri Emin Halebak, Murat Mahir Altan ve Murat Gerenli’den başkası kazanamaz. O nedenle başka adaylara oy vermeyelim şeklinde düşündürülüyor. Vatandaşlarımız mahalle baskısı altından kalmasın, hangi adayı beğeniyorlarsa ona oy atsınlar” dedi.

Lüleburgazlılara ‘mahalle baskısına boyun eğmeyin” şeklinde seslenen DEVA Partisi Lüleburgaz Belediye Başkan Adayı Serhat Paksoy şöyle devam etti:

“Lüleburgaz’da 31 Mart 2024 Pazar günü 3’ü bağımsız olmak üzere toplam 18 belediye başkan adayı seçime girecek. Bence bu adayların hepsinin kazanma şansı var. Bunu bazı kişilerin söylemleri değil sandık belirler. Seçmenlerin tercihi belirler. Bu nedenle ben Lüleburgazlılara diyorum ki kimsenin baskısı atlına girmeyin. Beğendiğiniz, sevdiğiniz adaya oy verin.”

Belediye Başkan Adayı Paksoy, tüm belediye başkan adaylarına, il genel meclis üyesi adaylarına, belediye meclis üyesi adaylarına, muhtar adaylarına ve aza adaylarına da başarılar diledi.

118 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page