top of page

MÜSABAKA PROGRAMI


3 ŞUBAT 2024 CUMARTESİ

KIRKLARELİ SENTETİK ÇİM SAHA

15.00 Kırklareli Gençlikspor-Vizespor                                      U15 Ligi

 

BABAESKİ SENTETİK ÇİM SAHA

12.30 Babaeskispor-Yıldırımspor                                              U16 Ligi

14.30 Babaeskispor-L.burgaz 1922spor                                   U15 Ligi

 

İSTASYON SENTETİK ÇİM SAHA 

14.00 L.Burgaz Atletikspor-Kırklarelispor                                U15 Ligi

 

4 ŞUBAT 2024 PAZAR

KIRKLARELİ SENTETİK ÇİM SAHA

14.30 Karahıdırspor-Yıldırımspor                                                 1.Amatör Lig Kadir GÖKÇE Sezonu B-Grubu

 

LÜLEBURGAZ 8 KASIM STADI

14.00 Lüleburgazspor-İfaspor                                                        Bölgesel Amatör Lig

 

İSTASYON SENTETİK ÇİM SAHA

12.30 Alacaoğlu Alaspor-K.eli Sanayispor                                     1.Amatör Lig Kadir GÖKÇE Sezonu A-Grubu

14.30 İstasyonspor-Kentspor                                                          Amatör Süper Lig 

16.30 L.Burgaz 1922-Alpullu Gençlikspor                                     1.Amatör Lig Kadir GÖKÇE Sezonu B-Grubu

 

EVRENSEKİZ SENTETİK ÇİM SAHA

14.30 Evrensekiz Evrenspor-B.Mandıraspor                                Amatör Süper Lig 

 

BABAESKİ SENTETİK ÇİM SAHA

13.00 K.eli Gençlikspor-Trakya Fenerspor                                   U14 Play-Off

14.30 Kırklarelispor-Lüleburgaz Atletikspor                                U14 Play-Off

16.00 K.eli Doğuşspor-Yıldırımspor                                               U14 Play-Off

 

B.MANDIRA SENTETİK ÇİM SAHA

12.30 Katranca Kartalspor-İnecespor                                            1.Amatör Lig Kadir GÖKÇE Sezonu A-Grubu

14.45 Hürriyetspor-Kaynarca Gençlikspor                                     Amatör Süper Lig 

 

PINARHİSAR SENTETİK ÇİM SAHA

12.30 Vizespor-Lüleburgaz 1922spor                                             U14 Play-Off

14.30 Pınarhisarspor-Vizespor                                                         Amatör Süper Lig 

 

VİZE SENTETİK ÇİM SAHA

12.00 Kıyıköyspor-Kofçaz Serhatspor                                            1.Amatör Lig Kadir GÖKÇE Sezonu A-Grubu

14.00 Çakıllıspor-B.Karıştıranspor                                                  1.Amatör Lig Kadir GÖKÇE Sezonu B-Grubu

16.00 Küçükyaylaspor-Kuştepe Gençlikspor                                 Amatör Süper Lig 

 

5 ŞUBAT 2024 PAZARTESİ

İSTASYON SENTETİK ÇİM SAHA

18.00 Trakya Fenerspor-L.Burgaz 1922spor                                   U16 Ligi

 

32 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page