top of page

LÜLEBURGAZSPOR TOPARLANIYOR

Geçen gün ben, başkanımız Kenan Ürün ve 2. Başkanımız Ercan Bonbacı Abdurrahman ile beraber İstasyon Caddesi’nde mobilyacı Yusuf ağabeyim bizi görünce şaşırdı. Yemek masamızı hazırladık ve ısmarlamasını da hal yoluna koyduk.

Mobilyacı Yusuf kardeşim, bakın bizlere neler söyledi. Ben Lüleburgazspor’u çok seviyorum. Necati hocam da o zamanlar çok iyi futbol oynuyordu. Aslında Lüleburgazspor’un ihtiyaçlarını karşılarken her ihtiyaç için yeniden diriliş için herkes kulübün ihtiyacı olan mutfak gereçlerini karşılamalı. Yemek masasını da Necati hocanın yaptığı tüm hizmetleri dolayısıyla yemek masasını onun namına hediye olarak yapacağım’ dedi.

Bu hediyenin namıma yapıldıktan sonra gayet tabii ki sevindim, gurur duydum.

Başkanımız teşekkür ederken yemek masası ve buna benzer mutfakta eksik olan bir sürü araç gereç var.

+++ ++++++++++++++++++++

Başkanımız Kenan ve sevgili eşi, aylardır kulübümüzü maddi-manevi hiçbir şeyden mahrum bırakmadılar.

Hele başkanımız elinde Lüleburgazspor makbuzu ile para toplamalarına kati surette izin vermeyeceklerini sözlerini paylaştı.

Ve başkanımız sözlerine şöyle devam ediyor; “Kulübümüzün para sıkıntısı yok. Bundan dolayı elinde makbuzu olan sözde taraftarlara sakın ola ki para kaptırmayın. Ben onların topladıkları yardımı kendi başıma karşılar ve gelir defterine yazarım. Ve kongreyi yakında yapacağız. Eğer zamanında yapamazsak verdiğim paraları Lüleburgazspor’a hediye eder, çeker giderim. Kulübümüzün şu ana kadar kimseden yardım almadı. Hem yardım yapmayacaksınız, hem de kulübümüzün ihtiyaçlarının karşılayacaksınız. Öyle bir dünya yok sevgili arkadaşlarım. Eski günlere dönmek istiyorsanız, bizimle olursunuz. Kiralık spor odamızı neredeyse tüm ihtiyaçlarımızla donattık. İki takım forma-şort-tozluk-tekmelik, ayakkabı, antrenman forması- eşofman ihtiyaçları peşin para ile aldık”

Sizlerden Necati hocanın arzusu ne olur kulüp başkanı Kenan Ürün’ü darıltmayalım, keza eşi Serap Ürün’ü de sık sık rahatsız etmeyelim.

Transferleri hep Lüleburgaz’a yakın il-ilçe ve köy takımlarından yapıyoruz.

İnşallah önümüzdeki sezon yeniden BAL ligine yükseliriz.

Kenan başkan diyor ki; “BAL ligine çıkarsak, bir daha ki yıl BAL liginde güzel ve sporseverlerin istediği, çok arzu ettiği 3. Lige çıkarız. Bizlere inanın, göreceksiniz çok güzel işler becereceğiz. Şunu unutmayın: benim futbolcum kaplanlar gibi, aslanlar gibi mücadele edecek. Eğer top kendi takımındaysa gayet soğukkanlı, sakin gözleri ile rakibine korku salacak; topu gereği gibi kullanacaksın. İçinizde belki de bu taktiği yapamayacak futbolcular olacaktır. Ben size bakın neler öğreteceğim?

Futbolcu maçı alırsa,

Güzel oyun oynanırsa,

Pres yapıp rakibinin kontrollü oynamasına izin vermeyeceksin,

İşte o zaman,

Takımda devamlı oynarsın,

Primini, maaşını, transfer paranı alırsın.

Halkın sevgilisi olursun.

Merak etmeyin ben sizi 2x90 dakika oynayacak hale getireceğim. Kondisyonunuz çok iyi olacak.

Bana söyleyin bakalım; “bu antrenmanları kıvıracak durumda mısınız? Bakarsınız İğneada’da 10 günlük bir kamp bile yaparız”

17 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page