top of page

“Lüleburgazspor'a vefa borcumuz var”


Bölgesel Lig temsilcimiz Lüleburgazspor’da başkan adaylığını açıklayan Mustafa Ebinç, mevcut yönetimin sergilediği tutumu eleştirerek, “Lüleburgazspor’a daha fazla zarar vermeyin” dedi.

Ebinç, sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada, şehrin en büyük markası olan şanlı Lüleburgazspor’un gözlerinin önünde eridiğini söyledi.

Bu şehirde ticaret yapıp, ekmek kazandıklarını bu nedenle kötü günler geçiren Lüleburgazspor’un yönetimine vefa örneği gösterip talip olduklarını belirten Ebinç, kulüpten hala bir seçim kararı alınmadığını aktardı.

Kötü gidişin önüne geçilmesi gerektiğine vurgu yapan Ebinç şunları kaydetti:

“Art arda gelen kötü sonuçlar, yönetimin ortada olmayışı, transfer yapılamayışını Lüleburgazspor'un yaşadığı bu üzücü durumu üzülerek takip ediyoruz. Bu başarısızlığa dur demek için Lüleburgazspor Başkan adaylığımı açıklamama rağmen kulüpten bir seçim kararı alınmadı. Birde kulüp defterlerinin kontrollerini yapabilme adına talep etmemize rağmen kimseden ses çıkmadı. Bizler bu şehirde ticaret yapıp çocuklarımıza ekmek kazananlarız. Lüleburgaz'a ve Lüleburgazspor'a vefa borcumuz vardır. Lüleburgazspor'un bu kötü gidişine dur diyebilmek adına biz varız dedik. Çok daha fazla zaman kaybetmeden şuan ki yöneticilere ve denetim kuruluna sesleniyorum. Bu şekilde Lüleburgaz'a Lüleburgazspor'a zarar veriyorsunuz. Lüleburgazspor’un şuan ki yönetim ve denetim kadrolarına sesleniyorum. Gelin seçim kararı alın şanlı Lüleburgazspor üyesinin önünde hesap verin. Kulübü seçime götürün bu kötü gidişatın biran önce önüne geçmeye çalışalım.”

202 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page