top of page

Lüleburgazlı kuaförler jüri koltuğunda!

Lüleburgazlı erkek kuaförleri Ergin Çelebi ve Fatih Çiftçi, 5. Uluslararası Güzellik Sanatları Festivali’nde jüri koltuğunda oturdu.

Türkiye Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonu İşletmecileri Federasyonu (TBKGF) ve EuroCup Türkiye işbirliğiyle düzenlenen 5. Uluslararası Güzellik Sanatları Festivali, Antalya'da düzenlendi.

Festivalde kuaför, berber ve güzellik uzmanları, saç kesimi, renklendirme, topuz ve serbest stil gibi kategorilerde yarıştı.

Yarışmalarda derece alanlar, EuroCup Türkiye desteğiyle, Mart 2024'te Arnavutluk'ta yapılacak "Global Fashion Progress Avrupa Şampiyonası"na katılmaya hak kazandı.

Düzenlenen festivalde Lüleburgazlı kuaförler ise jürilik görevini üstlendi.

Ergin Çelebi ve Fatih Çiftçi, festival boyunca düzenlenen yarışmalarda, kuaför, berber ve güzellik uzmanlarının çalışmalarını takip ederek not verdi.

Lüleburgazlı kuaförlerden Ergin Çelebi, kendileri için büyük bir deneyim olan festivalde kendilerine jüri görevini layık gören yetkililere teşekkür ederek, Lüleburgaz’ın adını her yerde en güzel şekilde temsil etmeye çalıştıklarını belirtti.

82 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page