top of page

Lüleburgaz Briç Spor Kulübü’nden ziyaretler


Lüleburgaz Briç Spor Kulübü Başkanı Serhan Peksoy, Kaymakam Salih Yüce ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Cihan Erdem’i ziyaret etti.

Kaymakamlık ziyaretinde kulübün çalışmalarından ve etkinliklerinden bahseden Peksoy’a Kaymakam Salih Yüce, uygun olduğunda olimpik spor olan briçin etkinliklere katılmak istediğini belirtti.

Paksoy ziyarette, büyük şampiyonaların yapılmak istendiğini fakat konaklama sıkıntısını çözmekte sorun yaşandığını Kaymakam Yüce’ye ifade etti.

Daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü Cihan Erdem’i ziyaret eden Başkan Serhan Peksoy, yaptığı açıklamada, “Öncelikle kendisine spor müdürü olduğu zamandan destekleri ve Lüleburgaz’da 2 kez Türkiye Şampiyonası yapılmasına katkıları için teşekkür ederiz. Cihan Bey de akıl sporu olan briçe desteğinin hep olacağını ve briçin planlama, sorgulama, ekip olma gibi özellikleri geliştirdiğini söyledi. Ayrıca öğretmenlerin briç eğitmeni olmalarının kolaylaştırılmasının ve halk eğitimde briç kursları açılmasının sevindirici haberler olduğu ifade etti. Bu kurslarla Lüleburgaz’da briç sporcu sayısının kısa sürede artacağını umduğunu ifade etti” şeklinde konuştu.

42 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page