top of page

“Lüleburgaz’ın makus tarihini değiştirmek istiyorum”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 31 Mart Yerel seçimleri öncesi seçim çalışmalarını yürüteceği iki seçim ofisi açtı. Lüleburgaz Belediye Başkan Adayı İbrahim Yılmazer açılışta, “Lüleburgaz’ın makus tarihini değiştirmek istiyorum. İyi bir alternatif olduğumu görüyorum, inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

31 Mart yerel seçimleri öncesi seçim çalışmalarını sürdüren MHP, İstanbul 25/26/27. Dönem Milletvekili Arzu Erdem’in de katılım gösterdiği törenler ile iki seçim ofisi açtı.

Kongre Meydanı ve Çeşme Meydanı bölgesinde Cumartesi günü gerçekleşen açılışlara Erdem’in yanı sıra Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan, İlçe Başkanı Tacettin Altay ve partililer katılım gösterdi.


“LÜLEBURGAZ HİÇBİR GÜCE MAHKUM DEĞİLDİR”

MHP Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan açılışta yaptığı konuşmada katılım gösteren herkese teşekkür ederken, Lüleburgaz’ın hiçbir güce ve hiçbir partiye mahkum olmadığını söyledi.

Lüleburgaz’da ayırmadan, ayrıştırmadan, genelden yerele uyum içerisinde hizmetlerin yapılacağına dikkati çeken Savaşan, “Lüleburgaz hiçbir güce mahkum değildir. Hiçbir partiye mahkum değildir. Genç, dinamik, kuvvetli ekibiyle, donanımıyla Lüleburgaz’a çok daha iyi hizmetler yapacağına inandığımız İbrahim kardeşimizle halkımızın desteğiyle belediye başkanı olacak ve çok daha iyi hizmetler Lüleburgaz’a gelecek. Ayırmadan, ayrıştırmadan, genelden yerele uyum içerisinde hizmetlerin yapılacağına inanıyoruz.” ifadelerini kullandı.

“LÜLEBURGAZ’IN MAKUS TARİHİNİ DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM”

Törende bir konuşma yapan Lüleburgaz Belediye Başkan Adayı İbrahim Yılmazer ise, “Lüleburgaz’ın makus tarihini değiştirmek istiyorum. İyi bir alternatif olduğumu görüyorum, inanıyorum. Desteğinizi bekliyorum. Mükemmel bir Lüleburgaz yaratmak için hep birlikte çalışacağız. Katılım gösteren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

“LÜLEBURGAZ’I HAK ETTİĞİ YERE TAŞIYACAK”

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 25/26/27. Dönem Milletvekili Arzu Erdem, “Lüleburgaz makus bir kadere teslim değildir. Lüleburgazlının elindedir her şey” dedi.

Erdem, Lüleburgaz’ın hak ettiği yere taşıyacak bir başkan adayına sahip olduğunu aktaran Arzu Erdem, açılışta yaptığı konuşmada şunları kaydetti: “Lüleburgaz için umut, yenilik, gençlik diyen ve 200’ü aşkın projesiyle gelen İbrahim kardeşimize başarılar diliyorum. Çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyorum. Lüleburgaz makus bir kadere teslim değildir. Lüleburgazlının elindedir her şey. Sandığa gittiğimizde vicdanımız, kalbimiz ve aklımız ile bir arada kalacağız. Sadece Atatürk’ün partisi diye, ki Atatürk hepimiz için temel değerimizdir. Ben bir Cumhuriyet kadını olarak rahmetle minnetle kendisini anıyorum. Bizler adayımız ilke gurur duruyoruz, başaracağına Lüleburgaz’ı hak ettiği yere taşıyacağına inanıyorum. Emekten yana projeleri olacak. Lüleburgaz’da eksik görülen her konuya kendisinin çözümleri var. Biz çıkmış olduğu bu kutlu yolda başarılı olacağına inanıyoruz. Bilin ki İbrahim Başkanımız ayırmadan, ayrıştırmadan herkese kapısı sonuna kadar açık olacak. Kapısına kim giderse çözüm üretecek, üretken bir belediyeciliği hayata geçirecek. Hanımefendilerin, gençlerin beklentisi neyse onu yapacak. Ben herkesten destek ve dua bekliyorum.”

480 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page