top of page

Lüleburgaz’ı gururlandırdı!


Lüleburgazlı Karya Eylül Avşar, transfer olduğu yeni kulübünde, transferinin henüz 1 ayı dolmadan Türkiye 3.’cü olarak başarılarına devam etti.

2010 yılında Şamiloğlu Spor Kulübü’nde karate sporuna başlayan Karya Eylül Avşar, bu süre içinde 3 kez Türkiye birincisi, defalarca Türkiye ikinciliği ve üçüncülüğü derecesi elde ederek kulübünü ve kendisini sevenleri gururlandırmıştı.

15 Aralık tarihinde, Şamiloğlu Spor Kulübü’nden transfer olduğu Ankara Büyükşehir Belediyesi Ego Spor Kulübü’yle ilk kez resmi bir şampiyonaya katılan sporcu kürsüde yer aldı.

Yeni kulübü adına ilk kez 28-31 Aralık 2023 tarihlerinde Kocaeli Kartepe’de tatamiye çıkan Eylül, 56 il 580 kulüp ve 1980 sporcunun katılımı ile gerçekleşen Kulüpler arası Türkiye Karate Şampiyonası’nda üçüncü olma başarısı gösterdi.

Şamiloğlu Spor Kulübü Başkanı Ferruh Perdar, Avşar’ın başarısı ile bir kez daha gurur duyduklarını söylerken, kendisine yeni kulübünde başarılar diledi.

Öte yandan Karya Eylül Avşar, şampiyonanın ardından geldiği Lüleburgaz’da yetiştiği kulüp ve antrenörü Şemsi Şamiloğlu’nu ziyaret etti.

114 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Opmerkingen


bottom of page