top of page

Kupada rakip Karaköprü!


Kırklarelispor’un 3. eleme turundaki rakibi Karaköprü Belediyespor oldu.

TFF 2. ve 3. Lig Kulüplerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Can'ın katılımıyla Ziraat Türkiye Kupası'nda, 3. eleme turunun kura çekimi gerçekleştirildi.

Ziraat Türkiye Kupası'nda, 3. eleme turunun kura çekimi İstanbul'da Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirilen kura çekimine Türkiye Futbol Federasyonu Genel Sekreteri Taner Senseven, TFF İcra Kurulu Üyesi ve Amatör İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Düşmez, TFF 2. ve 3. Lig Kulüplerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Can, federasyon yetkilileri ve kulüp temsilcileri katıldı.

Yapılan kura çekiminde temsilcimiz Kırklarelispor’un rakibi de belli oldu.

Yeşil-beyazlı ekip kupanın bu turunda Karaköprü Belediyespor ile karşı karşıya gelecek.

Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu müsabakalarına; 2. Eleme Turu'nu geçen 25 takım ile bu turda kupaya dahil olacak Trendyol Süper Lig'den 10 takım, Trendyol 1. Lig'den 11 takım, TFF 2. Lig'den 10 takım ve TFF 3. Lig'den 12 takım olmak üzere toplam 68 takım katılacak. Bu 68 takımın 34'ü seri başı olurken, müsabakalar tek maç eleme usulüne göre, 31 Ekim, 1 ve 2 Kasım tarihlerinde statüye göre seri başı olan takımın sahasında oynanacak.

3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page