top of page

Kreşe başvurular başlıyor!

Lüleburgaz Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakım Evi için ön başvurular 28 Mayıs- 24 Haziran tarihleri arasında olacak. Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi’nde bulunan kreşe hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında öğrenci ve veli birlikte gelerek yüz yüze başvuru yapabilecek.

Lüleburgaz Belediyesi, Kreş ve Gündüz Bakım Evi 2024-2025 eğitim öğretim yılı kayıt kayıt takvimini duyurdu.

Lüleburgaz Belediyesi’nden yapılan duyuruda Kreş ve Gündüz Bakım Evi için ön başvuruları 28 Mayıs- 24 Haziran tarihleri arasında olacağı belirtildi.

Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi’nde bulunan kreşe hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında öğrenci ve veli birlikte gelerek yüz yüze başvuru yapabilecek.

Kreşe, annenin çalışıyor olma şartı ile 36'ıncı ayını doldurmuş tuvalet eğitimini tamamlamış, 66’ıncı ayını doldurmamış öğrenciler, Lüleburgaz’da ikamet eden tüm aileler yaş sınırı uygun olan çocukları için başvuru yapabilecek.

Kreş için kesin kayıt hakkı kazanan velilere 1 Temmuz tarihide bildirilecek ve 12 Temmuz tarihinde kesin kayıtlar son bulacak.

KESİN KAYITTA İSTENEN BELGELER

Lüleburgaz Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakım Evi için kesit kayıtta istenen belgeler ise şöyle;  Velinin ve çocuğun kimlik fotokopisi, çocuğun sağlık raporu, çocuğun aşı kartı, vukuatlı nüfus kayıt belgesi, çocuğun 6 adet vesikalık fotoğrafı, ikametgah belgesi, anne ve baba ayrı ise çocuğun velayet belgesi, şehit veya gazi çocuğu olduğuna dair belge, annenin çalıştığına dair iş yeri belgesi, gelir durumunu gösterir belge  (maaş bordroları veya SGK hizmet dökümü, kira vb gelir belgesi varsa ek gelir gösterir belgeleri, kirada iseler kira kontratı fotokopisi).

Detaylı bilgi almak isteyenlerin https://www.luleburgaz.bel.tr/ adresinde bulunan duyurular kısmını ziyaret edebileceği belirtildi.

298 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page