top of page

KOSGEB Başkanı’ndan Kırklareli ziyareti

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası, KOSGEB Başkanı Ahmet Serdar İbrahimcioğlu’nu ağırladı.

Haber Merkezi

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Serkan Keser ile Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, T.C. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi (KOSGEB) Başkanı Ahmet Serdar İbrahimcioğlu’nu ağırladı.

Gerçekleştirilen ziyarette; KOSGEB İstanbul İkitelli Müdürü Selim Serkan Ercan, KOSGEB Kırklareli İl Müdürü Mahmut Özkaya, Kırklareli TSO Yönetim Kurulu Üyeleri Hüsnü Güngör Akarca, Recep Bars, Aytaç Yüce, Kırklareli TSO Meclis Üyeleri Ahmet Eroğlu ile Mustafa Bilik yer aldı.

Kırklareli’de istihdamın arttırılması ve refah düzeyinin yükseltilmesi için gece-gündüz demeden çalıştıklarını ifade eden Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Serkan Keser, Oda yönetimi olarak Kırklareli’ndeki istihdamın arttırılarak, ekonominin canlanması için bugüne kadar yapılan ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan KOSGEB Başkanı Ahmet Serdar İbrahimcioğlu; “Türkiye’de işletmelerin güçlendirilmesi, iş hacimlerinin gelişmesi, yeni yatırımların teşvik edilmesi hedefleriyle farklı kamu kurumları tarafından çeşitli konu ve önceliklerle sağlanan destekler bulunmaktadır. Devlet destekleri olarak adlandırılan bu desteklerin bazıları yıl boyunca başvuruya açıkken bazı destekler dönemsel olarak yapılan proje başvuru çağrıları ile duyurulmaktadır. Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası da üyelerinin bu desteklerden en iyi şekilde yararlanması adına eğitim, tanıtım ve danışmanlık faaliyetleri yürütmektedir. Kendilerine yaptıkları bu faaliyetlerinden dolayı teşekkür ederim. Sivil toplum örgütlerinin önemini biliyorum, bu sebeple her zaman birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalar yapmaya hazırız” dedi.

18 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page