top of page

Konsey başkanlığına aday!


Lüleburgaz Kent Konseyi’nin yapılacak Genel Kurulu öncesi Avukat Günalp Çakır başkan adaylığını açıkladı.

10 Mayıs Cuma günü saat 20:00 de LYSA Çok Amaçlı Salonda gerçekleştirilecek olan Kent Konseyi Genel Kurulu öncesinde adaylığını duyuran Avukat Günalp Çakır yaptığı açıklamada, 2002 yılından bu yana gönüllülük esasıyla sivil toplumun her kademesinde yer aldığını, Kent Konseyi bünyesinde Çocuk Meclisi’nden başlayarak Gençlik Meclisi, Yürütme Kurulu Üyeliği yaptığını ve halen Genel Sekreterlik görevini sürdürdüğünü belirtti.

2012 yılından beri de GENKAD ve PUSULA gibi gençlik çalışmalarında öncü rolü üstlenen derneklerle çocuk ve gençlere yönelik gerçekleştirilen projelerde yer alan Çakır, 22 yıllık tecrübesini Konseyin kent için, kentle beraber yapabileceklerine olan inancıyla birleştirerek, Lüleburgaz’ın örnek gösterilecek bir dönem yaşaması için seçilecek Yürütme Kurulu, Meclis ve Çalışma Grupları ile uyumlu çalışacağının altını çizdi.

Kent Konseyi’nin çatı görevine de atıfta bulunan Çakır, genel kurulun tüm üyelerinin katılımıyla demokrasi şöleni olarak geçmesini diledi.

GÜNALP ÇAKIR KİMDİR?

1992 yılında Lüleburgaz’da doğan Günalp Çakır, 8 Kasım İilköğretim Okulu ve Lüleburgaz Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra lisans eğitimini Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamladı. Kırklareli Barosu’na kayıtlı olarak 2015 yılından beri avukatlık mesleğini icra eden Günalp Çakır, evlidir. Pusula İzcilik ve Rekreasyon Derneği Yönetim Kurulu Başkanı olan Çakır, Lüleburgaz Kent Konseyi Genel Sekreterliği görevini de sürdürmektedir.

340 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page