top of page

Komisyon üyeleri belli oldu!

Lüleburgaz Belediyesi’nin 31 Mart sonrası yapılan ilk meclis toplantısında komisyon üyeleri belli oldu. Hangi komisyonlarda kimlerin yer aldığı haberimizde.


 31 Mart yerel seçimleri sonrasında Lüleburgaz Belediyesi Meclisi’nin ilk toplantısında komisyon üyeleri belli oldu.

Meclis toplantısı Belediye Başkanı Murat Gerenli’nin başkanlığında Sokollu Mehmet Paşa Külliyesi Hamamı Meclis Toplantı Salonu’nda yapıldı.

Burada bir konuşma yapan Gerenli, 460 yıllık tarihi binada alınacak kararların Lüleburgaz için güzel kararlar alınmasını ve Lüleburgaz’ın tarihine geçecek şekilde hizmet edilmesini temenni etti.

İlk toplantıda oluşturan meclis komisyon üyeleri ise şöyle; Birinci Meclis Başkan Vekili: Halis Kutlu, İkinci Meclis Başkan Vekili: Aytül Çiloğlu oldu.

Meclis Katipleri (Asil): Eylül Çoğu ve Ayça Cebelli, Meclis Katipleri (Yedek) Hamiyet Gülaçar ve Furkan Çolak.

Encümen: Fikri Şentürk, Ahmet Eren Gürtekin ve Emrah Arslan.

Plan ve Bütçe Komisyonu: Ahmet Eren Gürtekin, Recep Ay, Başak Özkul, Tamer Ermut, Namigar Esra Akkuş.

İmar Komisyonu: Fikri Şentürk, Ayça Cebelli, Eylül Çoğu, Umut Kurt, Sedat Demir.

Sağlık, Çevre ve Temizlik Komisyonu: Recep Ay, Aytül Çiloğlu, İsa Akbıyık, Ali Deroğlu, Ersan İnan.

Halkla İlişkiler ve Kültürel Etkinlikler Komisyonu: Furkan Çolak, Hamiyet Gülaçar, Münevver Bilgen, Nurgül Erbaş, Cafer Yıldız.

İsimlendirme Komisyonu: Atakan Kozar, Halis Kutlu, Nurgül Erbaş, Metin Özkan, Ersan İnan.

Trafik Komisyonu: Gönül Çelik, İsmet Karabayır, Metin Özkan, Halis Kutlu, Celalettin Türkoğlu.

Toplumsal Cinsiyet Eşitsizliği Komisyonu: Görkem Şişko, Ayça Cebelli, Eylül Çoğu, Başak Özkul, Namigar Esra Akkuş.

Demokrasi ve Yönetişim Komisyonu: Hamiyet Gülaçar, Münevver Bilgen, Umut Kurt, İsa Akbıyık, Cafer Yıldız.

Sosyal Hizmetler Komisyonu: Atakan Kozar, Gönül Çelik, İsmet Karabayır, Aytül Çiloğlu, Sedat Kum.

KIRKAB Birlik Meclisi (Asil): Furkan Çolak, Atakan Kozar, Halis Kutlu, Recep Ay, Nurgül Erbaş, KIRKAB Birlik Meclisi (Yedek) Emrah Arslan, İsa Akbıyık, İsmet Karabayır.

Marmara Belediyeler Birliği (Asil): Hamiyet Gülaçar, Marmara Belediyeler Birliği (Yedek): Tamer Ermut.

Trakya Belediyeler Birliği (Asil): Gönül Çelik, Ahmet Eren Gürtekin, Trakya Belediyeler Birliği (Yedek): Aytül Çiloğlu.

Tarihi Kentler Birliği (Asil): İsa Akbıyık, Tarihi Kentler Birliği (Yedek): Metin Özkan.

Sağlıklı Kentler Birliği: Atakan Kozar, Metin Özkan.

Amme Alacakları ve Kıymet Takdir Komisyonu (Asil): Recep Ay, Amme Alacakları ve Kıymet Takdir Komisyonu (Yedek): İsmet Karabayır.

 

 

755 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page