top of page

Kerpiç Reçeli’ne yoğun ilgi!

Lüleburgaz’da yaşayan yazar Nagehan Kruç Şeremet’in son kitabı ‘Kerpiç Reçeli’ için imza günü düzenlendi. Sevenleri ile buluşan Şeremet, 100’e yakın kitabı imzaladı.

Lüleburgaz’da yaşayan yazar Nagehan Kruç Şeremet’in son kitabı ‘Kerpiç Reçeli’ için imza günü düzenlendi.

25 Şubat günü 39 Burda AVM’de düzenlenen imza günü D&R mağazasında gerçekleşti.

Okuyucuların yoğun ilgi gösterdiği imza etkinliğine Şeremet, gün içinde 100’e yakın kitabı imzaladı.

Kırklareli Valisi Birol Ekici, Lüleburgaz Kaymakamı Salih Yüce, Belediye Başkanı Murat Gerenli ve İlçe Emniyet Müdürü Osman Ünal’da hafta sonu gerçekleşen imza etkinliğine gelerek Şeremet’e kitabını imzalattı.

Vali Birol Ekici ve beraberindekiler, Şeremet’i tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

“BURADA BİRÇOK GÖÇ HİKAYELERİ VE FARKLI HAYATLARLA SARMALANDIM”

İmza günü dolayısıyla yanında olan herkese teşekkür eden Şeremet; “İstanbul'dan Lüleburgaz'a yerleşmemizin üzerinden altı yıl geçti. Bu süreçte ilçedeki sanatsal faaliyetlerle öğrencilerime faydalı olabilmem noktasında daha yakından ilgilenme fırsatı buldum. Bendeki yazar olabilirim fikrinin de başlangıç süreci budur. Ailemden edindiğim göç hikayeleri mevcut konumumda yaşayan insanlarla beni ortak paydalarda buluşturdu. Yazmak için çevremdeki herkesle aynı hislere sahip olmak da büyük bir ayrıcalıktır. Burada birçok göç hikayeleri ve farklı hayatlarla sarmalandım. Sanatı yüksek alakasıyla sevdiren ve okuma oranıyla sevindiren bir il ve ilçede yaşıyor olmanın hissettirdiği mutluluk tarifsiz. Katılımlarıyla beni ziyadesiyle mutlu eden Valimiz Birol Ekici, Kaymakamımız Salih Yüce, Belediye Başkanımız Murat Gerenli, Emniyet Müdürümüz Osman Ünal katılımlarıyla bu önemli günümü ziyadesiyle güzelleştirmişlerdir. Kırklareli ve Lüleburgaz değerli idarecilerimiz sayesinde eşsiz bir konumda ve başarılarıyla sevindireceğine inancımız tam” dedi.

135 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page