top of page

Kepirtepe’den Çanakkale Zaferi!

Kepirtepe Anadolu Lisesi 10-D sınıfı öğrencisi Yağmur Kızıltan, şiir kategorisinde ilçe birincisi, 12-E sınıfı öğrencisi Cansu Güneş, kompozisyon kategorisinde ilçe birincisi ve 9-A sınıfı öğrencisi Elif Ermez, resim kategorisinde ilçe ikincisi oldu.

Kepirtepe Anadolu Lisesi, öğrencileri yarışmalarda derece elde etmeye devam ediyor.

18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla Lüleburgaz’da düzenlenen yarışmalarda öğrenciler derece elde etti.

Kepirtepe Anadolu Lisesi 10-D sınıfı öğrencisi Yağmur Kızıltan şiir kategorisinde ilçe birincisi, 12-E sınıfı öğrencisi Cansu Güneş kompozisyon kategorisinde ilçe birincisi ve 9-A sınıfı öğrencisi Elif Ermez resim kategorisinde ilçe ikincisi oldu.

Kepirtepe Anadolu Lisesi Müdürü Halil İbrahim Toklu, öğrencilerin derece elde etmesinden dolayı mutluluk duyduklarını belirtti.

Toklu; “18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Günü etkinlikleri çerçevesinde Lüleburgaz genelinde düzenlenen şiir, resim ve kompozisyon yarışmalarında okulumuz her kategoride önemli dereceler elde etti. Öğrencilerimiz elde ettikleri derecelerle bizleri gururlandırmışlardır. Kendilerini tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Bu derecelerde ki önemli katkı ve emeklerinden dolayı öğretmenlerimizi tebrik ederiz. Kepirtepe Anadolu Lisesi olarak her alanda başarılı olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kepirtepe Anadolu Lisesi öğrencileri, 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü etkinliklerinde Arda Çankaya’nın yazdığı ‘Hep Payidar Kalacak’ isimli şiiri ile birinci ve Cansu Güneş’in yazdığı ‘Arşı İnleten Tılsım’ adlı kompozisyon ile de birinci olmuştu.

186 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page