top of page

Kasap İstiklal’e talip!

31 Mart yerel seçimleri öncesinde Elçin Kasap, İstiklal Mahallesi muhtar adaylığını açıkladı. Kasap; “Din, dil, ırk, siyasi görüş ayrımı yapmaksızın yerel ve kamu idari birimleri ile iletişimimizi en üst seviyede tutarak mahallemiz ve mahalle halkımız için en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla bu göreve aday olduk” dedi.


31 Mart yerel seçimleri öncesinde Elçin Kasap, İstiklal Mahallesi muhtar adaylığını açıkladı.

Lüleburgaz doğumlu olan Kasap, esnaflık yaptığını, evli ve iki çocuk annesi olduğunu belirtti.

Kasap, göreve gelmesi halinde kimseyi ayırmadan en iyi hizmeti vereceklerini açıkladı.

Ekibiyle göreve hazır olduklarını ve İstiklal Mahallesi sakinlerinden destek beklediklerini belirten Kasap; “Mahallemizi tanıyoruz, mahalle halkını tanıyoruz, ihtiyaçları ve eksiklikleri biliyoruz. Din, dil, ırk, siyasi görüş ayrımı yapmaksızın yerel ve kamu idari birimleri ile iletişimimizi en üst seviyede tutarak mahallemiz ve mahalle halkımız için en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla bu göreve aday olduk. Bu mukaddes göreve ben ve çalışma arkadaşlarımla birlikte mahalle halkımızın düşünce ve fikirlerini ön planda tutarak mahallemize ve mahalle halkımız için en iyisi diyerek çalışacağız” dedi.

PROJELER NELER?

Elçin Kasap, göreve gelmesi halinde projelerini de anlattı.

Projelerini anlatan Kasap; “yaşlılarımıza evde bakım hizmeti, çocuklarımıza etkinlik alanları, öğrencilerimize burs imkanı, ihtiyaç sahiplerine yardım, mahallemizde yaşlı bakıma muhtaç ve ekonomik durumu iyi olmayan vatandaşlarımızı tek tek ziyaret ederek yardımlarımızdan faydalandıracağız. Resmi işlemlerinde halkımıza yardımcı olacağız. Sokakta yaşayan hayvanlar için mama desteği sağlayacağız. Çöp konteynırlarını fazlalaştıracağız. Evinde imkanı olmayan öğrencilerimize dersleri için gerekli olan çıktı ve fotokopi ihtiyaçlarını muhtarlığımız tarafından ücretsiz karşılayacağız. Vali, kaymakam ve belediye başkanı ile uyum içerisinde çalışacağız” dedi. 

239 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page