top of page

Kaçarken uçtular!


Baba ve kıza suçüstü


Lüleburgaz’da çeşitli suçlardan aranması bulunan baba ve kızı, hırsızlık yaparken suçüstü yakalandı. Kaçmaya çalışan şahıs otomobille şarampole yuvarlandı.Tevfik İŞÇİ

Lüleburgaz’da dün sabah saatlerinde hırsızlık yaptıkları sırada suçüstü yapılan baba ve kızı, kaçmaya çalışırken otomobil ile şarampole yuvarlanarak yakayı ele verdi.

Hem Emniyet hem de Jandarma tarafından çeşitli suçlara karıştıkları dolayısıyla aranması bulunan baba İsmail T. ile kızı Aslı T. dün sabah saatlerinde hızlı tren şantiyesi bölgesinden çeşitli malzemeleri otomobillerine yüklemeye başladı.


Bu sırada şantiye güvenliği durumu güvenlik güçlerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen İlçe Jandarma Müdürlüğü ekiplerini gören baba İsmail T. otomobil ile kaçmak istedi.

Aracıyla hızlı kalkış yaparak direksiyon hakimiyetini kaybeden İsmail T. köprü şantiyesinde şarampole devrildi.

Ekiplerin devrilen araçtan çıkardığı baba ve kızı güvenlik dolayısıyla kelepçelenirken, ekip arabasına konularak ifadeleri alınmak üzere İlçe Jandarma Müdürlüğüne götürüldü.

Olay yeri inceleme ekiplerinin bölgede yaptığı çalışmada ise otomobilin devrildiği alanın yakınında silah ve uyuşturucu madde buldu.


812 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page