top of page

Kırsal kalkınma yatırımları anlatıldıKırsal Kalkınma Yatırımları kapsamında tarıma dayalı yatırımların desteklenmesi ile TKDK IPARD bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Tevfik İŞÇİ

Kırklareli İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK), “Kırsal Kalkınma Kapsamında Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi ve IPARD Desteklemeleri “ ile hakkındaki bilgilendirme toplantısı Lüleburgaz Ticaret Sanayi Odası konferans salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya Lüleburgaz İlçe Tarım ve Orman Müdürü Abuzer Sağdıç, Lüleburgaz TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Şamil Beşer, Genel Sekreter Koray Girgin, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) ile IPARD Uzmanları, üyeler ve çiftçiler katılım sağladı.

Toplantıda, Kırsal Kalkınma Uzmanı Engin Karagöz ile TKDK Kırklareli İrtibat Ofisi Uzmanları Hatice Yıldız ve Furkan Çoşkun tarafından Kırsal kalkınma kapsamında tarıma dayalı yatırımların desteklenmesi ile IPARD desteklemeleri hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu.14 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

תגובות


bottom of page