top of page

Kırklareli’ye 2 milyarlık yatırım

Sarıçam müjdeyi verdi

AK Parti Kırklareli Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam, Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 250 yataklı ek bina yapım işi yer tesliminin yapıldığını belirtti. Sarıçam, sözleşme bedelinin 1 milyar 967 milyon 749 bin TL olduğunu ve işin süresinin 800 gün olacağını kaydetti.


AK Parti Kırklareli Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam, Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 250 yataklı ek bina yapım işi yer tesliminin yapıldığını belirtti.

Sarıçam, sözleşme bedelinin 1 milyar 967 milyon 749 bin TL olduğunu ve işin süresinin 800 gün olacağını kaydetti.

Sosyal medya hesaplarından bir açıklama yapan Sarıçam; “Kıymetli hemşerilerim. Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi 250 yataklı ek bina yapım inşaat ihalesi bakanlığımız tarafından yapılmış olup, 62.500 metrekare kapalı alanlı deprem izalatörlü bina mevcut hastane arsasına yapılacaktır. Çocuk, kadın doğum, genel cerrahi, dahiliye ve tüm ana branşların yan dalları ve onkoloji tanı tedavi merkezi (Pet-CT, Nükleer Tıp, Radyasyon Onkolojisi, Gama Kamera, Lineer Hızlandırıcı) diyabet merkezi, ileri patoloji merkezi, çocuk  izlem merkezi, çocuk psikiyatri merkezinin hizmet vereceği şekilde projelendirilmiştir. Kırklareli’mize ve bölgemize hayırlı olsun” dedi.

439 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

留言


bottom of page