top of page

“Kırat Vize’de şaha kalktı”


Demokrat Parti (DP) Vize Belediye Başkan Adayı Selçuk Yılmaz seçim bürosunun açılışını DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt’un katılımı ile gerçekleştirildi.


Haber Merkezi

Demokrat Parti'nin (DP) Vize Belediye Başkan Adayı Selçuk Yılmaz'ın seçim bürosu, DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt ve çok sayıda Vizelinin katılımı ile açıldı.

Açılışa katılan DP Genel Başkanı Gültekin Uysal ve Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt partililerin ve vatandaşların büyük coşkusu ile karşılandı.

Belediye Başkan Adayı Selçuk Yılmaz, açılışta yaptığı konuşmada, Belediye Başkanlığı görevini geçmiş dönemde 10 yıl süreyle yürüttüğünü anımsattı.

Başkanlık döneminde, Toprak Mahsulleri Ofisi arazisinin satın alınması, içme suyu projesi, kanalizasyon çalışmaları, atık su arıtma tesisi gibi birçok önemli projeye imza attıklarını belirten Selçuk Yılmaz, bu dönemde de seçilirse Vize İlçesine büyük bir gurur ile hizmet edeceğini söyledi.

Yılmaz, geçmiş dönemde olduğu gibi seçildiği gün parti rozetini çıkaracağını ve tüm Vize’ye eşit bir şekilde hizmet etme gayretinde olacağını belirtti.

DP Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt ise Selçuk Yılmaz’ın başkanlık döneminde başarılı çalışmalara imza attığını belirtti.

Bu dönemde de Yılmaz’ın canla başla çalışacağına inandığını söyleyen Enginyurt, vatandaşlara gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

Enginyurt, sosyal medya hesabından da, “Kırat Vize’de şaha kalktı. Kırklareli Vize’de Demokrat Parti belediye başkan adayımız Selçuk Yılmaz beyefendinin seçim irtibat bürosu açılış programındayız. Mahkum değilsin Vize’m Demokrat Parti var.” ifadelerine yer verdi.

DP Genel Başkanı Gültekin Uysal ise, Selçuk Yılmaz’a destek için açılışa geldiğini belirtirken, Vize’ye her zaman destek vereceğini vurguladı.

Desteklerinin her zaman Selçuk Yılmaz’ın üzerinde olacağını aktaran Uysal, DP Vize teşkilatına da özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Yapılan konuşmaların ardından DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt, Belediye Başkan Adayı Selçuk Yılmaz, partililer ve vatandaşlar ile seçim bürosunun kurdelesi kesildi.

164 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page