top of page

Kıdemlilere “LYYM” müjdesi!

“İkinci baharlarını keyif içinde geçirecekler”

Lüleburgaz Belediye Başkanı ve Adayı Murat Gerenli, yeni projesi olan Lüleburgaz Yıldızları Yaşam Merkezi’ni (LYYM) duyurdu.

Lüleburgaz Belediye Başkanı ve Adayı Murat Gerenli, projelerini duyurmaya devam ediyor.

Gerenli, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile yeni projesi olan Lüleburgaz Yıldızları Yaşam Merkezi’ni (LYYM) duyurdu.

“İKİNCİ BAHARLARINI KEYİF İÇİNDE GEÇİRECEKLER”

Hayata geçirecekleri bu proje ile kıdemli hemşehrilerinin ikinci baharlarını keyif içinde geçireceklerini ifade eden Gerenli, paylaştığı videoda şunları ifade etti:

“Lüleburgaz Belediyesi olarak sadece çocuk ve gençlerimizi değil, kadınlarımızı değil, büyüklerimizi de düşünüyoruz. Kıdemli hemşehrilerimizin sevdikleriyle vakit geçirebilecekleri Lüleburgaz Yıldızları Yaşam Merkezi’ni eski diş hastanesinin bulunduğu alanda hayata geçireceğiz. Büyüklerimiz yemyeşil doğanın içinde, içerisinde kütüphane, etkinlik alanları, revir, belediye konukevi ve yemekhanesi olan Lüleburgaz Yıldızları Yaşam Merkezi’nde ikinci baharlarını keyif içinde geçirecekler. 7’den 70’e tüm komşularımız için canla başla çalışmaya devam edeceğiz. İlk günkü heyecanımız ve enerjimizle Lüleburgaz’ı aydınlık yarınlara taşıyacağız” dedi.

Bununla birlikte Gerenli’nin projeleri belediye binasının yapılması, katlı otopark yapılması, 100. Yıl Parkı yapılması, Tenis Akademisi yapılması, Yaşam Merkezi yapılması oldu.

819 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page