top of page

İYİ Parti’de Oğuz Pehlivan aday adayıİYİ Parti’de 22 Aralık tarihine kadar sürecek başkanlık, İl genel ve meclis üyesi aday adaylıklarında hareketlilik başladı.

Lüleburgaz’da eğitim camiasının yakından tanıdığı emekli öğretmen Oğuz Pehlivan, partisinden İl Genel Meclis üyesi aday adayı oldu.

Geçtiğimiz gün İlçe Başkanlığına giderek Nurdan Aksakal Kurtuluş’tan dosyasını alan Oğuz Pehlivan, resmi başvurusunu gerçekleştirdi.

Lüleburgaz İYİ Parti’den il genel meclisi için resmi başvurusunu yapan ilk isim olan Pehlivan, Lüleburgaz’da birçok okulda öğretmen ve idarecilik yaptı. Kırklareli İl Hakem Kurulu’nda As Başkanlık, Türkiye Futbol Federasyonu’nda profesyonel liglerde hakemlik ve gözlemcilik yaptı.

Pehlivan, Türk Hava Kurumu Lüleburgaz Şubesi Yönetim Kurulu’nda da görev alıyor.

İYİ Parti’nin oluşumundan bu yana partide görev alan Pehlivan, şimdi ise partisini İl Genel Meclisi’nde temsil etmek için kolları sıvadı.

İYİ Parti Lüleburgaz İlçe Başkanı Nurdan Aksakal Kurtuluş, konu hakkında yaptığı açıklamada, “İYİ Parti Lüleburgaz İlçe Teşkilatının büyük değeri saygıdeğer öğretmenimiz Oğuz Pehlivan, İl Genel Meclis Üyesi aday adaylık dosyasını almıştır. Değerli büyüğümüze çıktığı bu yolda tüm ilçe yönetimi olarak başarılar diliyorum” dedi.

409 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page