top of page

İstiklal Marşı’nın Kabulü kutlamasına davet

Lüleburgaz Kaymakamı Salih Yüce, 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü için hazırlanan programlara tüm Lüleburgazlıları davet etti. Lüleburgaz Yıldızları Sanat Akademisi’nde (LYSA) 12 Mart günü (bugün) yapılacak olan programlar saat 10:45’de başlayacak.


Lüleburgaz Kaymakamlığı, 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü dolayısıyla yapılacak programı duyurdu.

Lüleburgaz Yıldızları Sanat Akademisi’nde (LYSA) 12 Mart günü (bugün) yapılacak olan programlar saat 10:45’de başlayacak.

LYSA’da yapılacak olan program ise şöyle; saat 10:45’de Lüleburgaz TEK Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin ‘Türk’ün Özü Akif’in Sözü’ temalı resim sergisi, saat 11:00’da Cahit Irgat Salonu’nda Lüleburgaz TEK Güzel Sanatlar Lisesi Tarih Öğretmeni Doğu Barış Kalender’in konuşması, İstiklal Marşı okuma yarışmasında birinci olan öğrencilerin İstiklal Marşı’nı okuması, dereceye giren öğrencilere ödül verilmesi, TEK Güzel sanatlar Lisesi müzik bölümü öğretmen ve öğrencilerinden oluşan müzikal gösteri.

Lüleburgaz Kaymakamı Salih Yüce, 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü için hazırlanan programlara tüm Lüleburgazlıları davet etti.

67 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page