top of page

İmamoğlu’ndan destek sözü!

“Büyükkarıştıran’da her şey çok güzel olacak”

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, yayımladığı videoda, 2 Haziran’da Büyükkarıştıran’da yenilenecek olan seçimler dolayısıyla CHP’nin Başkan Adayı Ertuğrul Çamlıca’ya destek oyu istedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Büyükkarıştıran için CHP adayı Ertuğrul Çamlıca’ya destek istedi.

İmamoğlu yayınladığı video mesajında, 2 Haziran’da Büyükkarıştıran’da yenilenecek olan seçimler dolayısıyla CHP’nin Büyükkarıştıran Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Çamlıca’ya destek oyu istedi.

“BÜYÜKKARIŞTIRAN’DA HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK”

İmamoğlu; “Lüleburgaz’ın çok güzel beldesi Büyükkarıştıran’a sevgilerimi, selamlarımı iletiyorum. Önümüzde bir yerel seçim var özellikle Trakya’da Marmara’da çok yoğun bir iş birliği ile bütün belediyelerimizle, ortak kültür ve ortak çalışma ile her beldemizi, her ilçemizi, her ilimizi daha yüksek seviyede iyi belediyecilikle, halkçı belediyecilikle buluşturma çabamız var. Bu çaba ile Ertuğrul Çamlıca başkanımızla, başkan adayımız ile birlikte Büyükkarıştıran’da güçlü bir birliktelik, güçlü bir yol arkadaşlığı yapmak istiyoruz. Kırklareli’nde, Lüleburgaz’da, Büyükkarıştıran’da bulunan bütün hemşerilerimizin Ertuğrul başkanımıza destek olmasını diliyorum. Başarılar dilerim Ertuğrul başkanım, umarım 2 Haziran’da ki seçimle birlikte Büyükkarıştıran’da her şey çok güzel olacak. Bütün Büyükkarıştıran halkını sevgi ile kucaklıyorum. Hepinizden destek istiyoruz” dedi.

471 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page