top of page

İlklerin sezonu!

Lüleburgazspor maça çıkamadı

Fatih Akyel’den iddialara cevap: “Komplo var”

Bölgesel Amatör Ligde bu sezon çalkantılı bir yıl geçiren ve düşmesi neredeyse kesinleşen Lüleburgazspor, hafta sonu oynaması gereken Feriköyspor maçına çıkamadı. Taraftarlar sosyal medyadan Fatih Akyel’e yüklenirken, Akyel gazetemize açıklamalarda bulunarak, “Burada bir komplo var ve organize bir sabote etme girişimi var” dedi.

Bölgesel Amatör Ligde bu sezon çalkantılı bir yıl geçiren ve düşmesi neredeyse kesinleşen Lüleburgazspor, hafta sonu oynaması gereken Feriköyspor maçına çıkamadı.

Ligin başından bu yana tarihinin en kötü sezonlarından birine imza atan Lüleburgazspor’da yönetim krizi, futbolcuların yetersizliği derken takım bu hafta deplasmanda oynaması gereken Feriköy maçına gidemedi.

Tarihi başarılarla dolu yeşil kırmızılı temsilcimiz, bu sezon ligde aldığı farklı yenilgiler ile adını bu kez başarısızlıkla tüm Türkiye’ye duyururken, ligde 6 puanla yer alıyor.

Süper Amatör Ligde dönemin başkanı Özgür Kaya tarafından kulübe dahil edilen Fatih Akyel, bu sezon yaşanan yönetim belirsizliği sonrası başkan olurken, kötü gidişat sonrası taraftarın ve Lüleburgazspor severlerin hedefindeki isim oldu.

Taraftarlar, sosyal medya hesaplarından maça gidilemediğini öğrenip, maç günü yaptıkları paylaşımlarda, “Lüleburgazspor tarihinde ilkleri yasamaya devam ediyor. Adı tarihimizde en büyük kara leke olarak anılacak Fatih Akyel maç parasını ve otobüs parasını karşılayamadığı için Lüleburgazspor’umuz bugün maça çıkamıyor. Ferikoy deplasmanında 3-0 hükmen mağlup sayılacağız.” ifadeleri yer aldı.

FATİH AKYEL’DEN CEVAP!

Sosyal medya paylaşımlarının ardından gazetemize açıklamalarda bulunan Fatih Akyel, “Burada bir komplo var ve organize bir sabote etme girişimi var” dedi.

Maç otobüsünün kendisi tarafından ayarlandığını belirten Akyel, şunları kaydetti: “Bu hafta Feriköy maçına takımımız maalesef ki gidemedi. Ben geçmişte ve her hafta olduğu gibi takımın tüm otobüs, yol masraflarını ödedim. Maalesef ki alt yapıdan A takıma aldığımız Ramadan hoca takımı deplasmana götürmedi. Yine malzemeci Barış kulübe malzemeleri getirmemiş ve ben maça gelmeyeceğim demiş. Burada bir komplo var ve organize bir sabote etme girişimi var. Bu hafta otobüsleri ayarlandığı halde maça gelmediler. Yalan yanlış herkes bir şeyler konuşuyor. Biz bunu 3-4 haftadır birilerinden duyuyoruz. Maalesef ki bazı yönetici arkadaşlarımız da buna dahiller diye düşünüyorum. Ben yazılana çizilene çok aldırış eden biri değilim ama bu açıklamayı yapma gereği duydum. Gerçekleri herkes bilsin. Takımı içeriden 3-4 kişi sabote etti. Herşeyin ayarlanmasına rağmen maça gelmediler. Bunu haftalardır düşünüyorlardı. Bu düşüncelerini bu hafta eyleme geçirdiler. Niyetlerinin ne olduğunu bilmiyorum. Kendilerine mesaj da attım cevap vermediler.” diye konuştu.

1.162 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page