top of page

İl genele sayılı günler kaldı

Lüleburgaz’da il genel meclisi üye seçimi 21 Ocak tarihinde yapılacak. Seçimler dolayısıyla Lüleburgaz’ın bütün köylerinden saat 10:00’da araç kaldırılacak.

Lüleburgaz’da 21 Ocak günü il genel meclisi üye seçimi yapılacak.

CHP Lüleburgaz İlçe Başkanı Ali Can, seçimlerin 21 Ocak tarihinde Yeni Mahalle Şevket Ödül Caddesi no:57 adresinde bulunan İnan Gala Düğün Salonu’nda saat 09:00-18:00 arasında yapılacağını söyledi.

Seçimde toplam 6 bin 192 kişi oy kullanabilecek ve seçmenler en az 3, en fazla adaya oy verebilecek.

Can, düğün salonunda 14 sandık kurulacağını ve 50 partilinin görev yapacağını belirtti.

Lüleburgaz’da il genel meclis üyesi seçimi ise şu şekilde olacak; Oktay Benli, Fadıl Cansever, Tarkan Çakır, Binnur Dinç, Ahmet Erdal, İsmet Erdem, Nilüfer Erol, Saygun Ersin, Yeşim Girgin, Eşref Gören, Sadettin Kızmaz, Cihan Murat Koçan, Erdin Kurt, Bülent Zafer Seber, Emin Sertkaya, Müjdat Üstünel, Berrin Yavuz, Muzaffer Yeni, Güzeri Yılmazoğlu ve Zeki Akın.

Seçimlerin sorunsuz geçmesi için çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini belirten Can; “Seçimlerin partimize ve aday adaylarımıza hayırlı olmasını diliyoruz. Çıktıkları yolda bütün adaylara başarılar diliyoruz. İnşallah Cumhuriyet Halk Partisi’nde 6-0 yapacağız. Pazar günü yapacağımız seçime büyük bir katılım bekliyoruz ve üyelerimizin de bu konuda hassasiyet göstermelerini istiyoruz. Bütün hazırlıklarımızı tamamladık. Köyler de de servis araçları çıkarılacak ve seçmenlerimiz ilçe merkezine getirilecek. Seçim dolayısıyla bütün güvenlik önlemleri alınmıştır. Parti görevlilerimiz ve sandık görevlilerimiz pazar günü görevlerinin başında olacaklar. Üyelerimizin içleri rahat olsun, oluşabilecek her türlü sorun için önlem alındı ve sandık kurulu oluşturulmuştur ve sağlıklı bir şekilde oy kullanılacaktır” dedi.

Can, seçim dolayısıyla Lüleburgaz’ın köylerinden saat 10:00 itibari ile araç kaldırılacağını belirtti.

142 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page