top of page

İK Teknolojileri firması Datassist Çanakkale’de!
Haber Merkezi

Datassist, Çanakkale’deki Co-HQ ofisinin lansmanını düzenlediği kokteylle gerçekleştirdi.

Dünyanın en iyi yerel bordro servis sağlayıcısı ünvanı ile 25 yıldır hizmet eden Datassist'in, Çanakkale'de gerçekleşen Co-HQ ofisi açılışında; basın mensupları, Dardanel, Doğtaş, Gestaş, İşkur, Teknopark ve bölgeden birçok firma yetkilileri yer aldı.

ARP DİNLETİSİ VE TADIM

150 yıllık taş binada gerçekleşen etkinlikte arp sanatçısı Zeynep Öykü’nün öğrencileri Esin Hazıray ve Umut Mutlu arpta; Gülbahar Özcanoğulları da kemanda performanslarını sergiledi. Kokteylde, Çanakkale’nin yerli üzümleri olan; 'Karasakız', 'Kınalı Yapıncak', 'Çavuş' gibi üzümlerinden elde edilen şarap çeşitleriyle katılımcılar keyifli anlar geçirdi.

Şirketin kurucu ortakları Ayşe Nazmiye Uça ve Yılmaz Değer şu açıklamalarda bulundu:

AYŞE NAZMİYE UÇA: "HERŞEYİ DEVLETTEN BEKLEMEDİK, ÖNCÜ BİR ADIM ATTIK"

"İş merkezlerinin İstanbul’da toplanması jeopolitik olarak doğru bir yaklaşım değil. Biz herşeyi devletten beklemek yerine özel sektör olarak sorumluluk alarak,  sürdürülebilir bir sistem kurmayı düşündük. Ofisimiz kendisi yüksek mimar olan Yılmaz Değer tarafından gerçekleştirildi"

YILMAZ DEĞER: "KALKINMAYA VE İSTİHDAMA KATKI SAĞLAMAK İSTİYORUZ "

"Bölgesel kalkınmaya istihdama katkı sağlamak ve çalışanlarımızın esenliğini artırmak istiyoruz. Datassist çalışanları hangi bölgede çalışacaklarını kendileri seçiyor. Yavaş bir şehirde mi, hareketli fırsatların olduğu büyük şehir ortamında mı yaşamak istediklerine kendileri karar veriyorlar. Çanakkale'de yavaş bir şehirde doğa ile iç içe yaşamayı seçen yetenekli çalışanlara ulaşmayı hedefliyoruz."

23 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bunaldık!

Comments


bottom of page