top of page

İ     L    A    N

 

TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

TÜRKGELDİ TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜN’DEN


      Türkgeldi Tarım İşletmesi Müdürlüğü ihtiyacı olan 2024 Yılı Buğday,Tritikale ve Ayçiçeği hasadı Hizmet işi satın alınacaktır.

      İhale ile ilgili Şartname Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (Karanfil Sok.No:62 Bakanlıklar/ ANKARA ) ile İşletmemizde görülebilir. İstekliler ihale dokümanı İşletmemizden 500,00 TL karşılığında satın alınabilecektir.

      İhale kapalı zarf teklif alma usulü ile yapılacak olup, istekliler teklif tutarının % 3’ünden az olmamak üzere geçici teminat verecektir.

      Teklif mektuplarının kapalı zarf içerisinde en geç 08.05.2024 Çarşamba günü saat 14.00’e kadar Türkgeldi Tarım İşletmesi Müdürlüğü Genel Evrak Servisi’ne teslim edilmiş olması gerekmektedir.

      İhale 08.05.2024 Çarşamba günü saat 14.00 te Türkgeldi Tarım İşletmesi Müdürlüğü ihale   salonunda yapılacaktır.

Geciken teklifler dikkate alınmaz.

       Bu ihale 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 3 (g) bendi gereğince istisna kapsamında olup,İhale TİGEM Alım-Satım ve İhale Yönetmeliği esaslarında yapılmaktadır.

 

ADRES:

Türkgeldi Tarım İşletmesi Müdürlüğü  / Lüleburgaz / KIRKLARELİ

TEL: 0 288 420 10 20     FAKS: 0 288 420 10 21

                       

 

TÜRKGELDİ TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ

 

 

 

 

 

 

           

 

 

 

 

 

 

 

 

13 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

BİNA ONARIMI YAPTIRILACAKTIR

BİNA ONARIMI YAPTIRILACAKTIR KIRKLARELİ İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜKırklareli Lüleburgaz İlçesi Ramazan Yaman İlkokulu Onarımı yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddes

BİNA İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

KIRKLARELİ İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜKırklareli Lüleburgaz Ahmetbey Beldesi Cumhuriyet İlkokulu ve Anaokulu Onarımı yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre a

KIRTASİYE MALZEMESİ VE TONER ALIMI İŞİ

LÜLEBURGAZ BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜKırtasiye Malzemesi ve Toner Alımı İşi mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, tekl

Comments


bottom of page