top of page

İşçioğlu 6. kez talip!

Dere Mahallesi’nin çalışkan, sevilen, başarılı ve yardımsever Muhtarı Nuri Yavuz İşçioğlu, 31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlerde yeniden adayı olduğunu belirtti. İşçioğlu, göreve gelmesi halinde mahalle sorunları ile tekrar ilgileneceğini ve yardımlara devam edeceğini belirtti.

Dere Mahallesi’nin çalışkan, sevilen, başarılı ve yardımsever Muhtarı Nuri Yavuz İşçioğlu, 31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlerde yeniden adayı olduğunu belirtti.

Daha önce de 22 yıl boyunca Köy ve Mahalli İdareler Derneği Başkanı olduğunu belirten İşçioğlu, 25 yıldır mahalle halkına nasıl hizmet ediyorsa yeni dönemde de tekrar aynı şekilde hizmet edeceğini kaybetti.

İŞçioğlu, muhtarlık süresi boyunca yaptığı hayırlara daha da artarak devam edeceğini ve ihtiyaç sahibi ailelerin her zaman olduğu gibi yine yanında olacağını belirtti.

“YAPILABİLECEK NE VARSA YAPIYORUZ, YAPMAYA DA DEVAM EDİYORUZ”

İşçioğlu; “Ben Dere Mahallemiz doğumlu ve 5 dönemdir muhtarlık görevimi mahalle sakinlerimizin takdiri ile seçilerek görevimi yürütmekteyim. Hal böyle iken görevlerim içinde öncelikli olarak ihtiyaç sahiplerimizin gıda yardımlarını ve öğrencilerimizin okul ihtiyaçlarını, bayramlarda öğrencilerimize bayramlık kıyafetlerini ikili ilişkilerim dahilinde sponsorlar iş birliğinde edilmesinde mücadele verdim ve başardık. Muhtarınız olarak köy, mahalle ve belde olmak üzere 66 muhtarımızda 22 yıl yine seçilerek başkanlık görevimi yaptım, imkanlarım ve yetkilerim dahilinde bir çok işi yani hizmet anlayışını kurum ve kuruluşlarla birlikte çözdük ve çözmeye devam ediyoruz. Yapılabilecek ne varsa yapıyoruz, yapmaya da devam ediyoruz. Olması gereken veya olabilecek ne varsa yapıyoruz ama olmayacak veya olamayacak işlere de söz vermiyoruz. Mahallemizin eksikleri ne ise ilgili kurum ve kuruluşlarla yazışmalar yaparak ilgilenmekteyim. Maddi manevi her konuda vatandaşım öncelikli olarak hizmetlerimize devam ediyoruz. Ramazan ayı münasebeti ile hazırlanmakta olan gıda yardımları devam edecek. Yakacak yardımlarımızı da yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz” dedi.

“TAKDİR SİZDEN HİZMET BİZDEN”

Kurban bayramı ile ilgili konuşan İşçioğlu; “Önümüzde Kurban Bayramı da var. Yine her yıl olduğu gibi et yardımlarımız devam edecek. Bunun çalışmalarına daha şimdiden başladık. Seçkin elit ekibimle yolumuza devam ediyoruz. Daha da güçlenerek el ele vererek daha iyi hizmetler vereceğimize inanıyorum. Şahsımı ve ekibimi iyi araştırıp karar vermenizi ve sizlerin takdiri ile tekrar görev yapmaya hazır olduğumu belirtmek istiyorum. Muhtarlığımızın yanında bulunan alanda çocuklarımız için parkımızı da hizmete soktuk. Çocuklarımızın oynayabileceği çocuk parklarının eksiklikleri, en kısa zamanda tamamlanacağının sözünü de aldık. Takdir sizden hizmet bizden diyerek, değerli mahalle halkımızdan destek bekliyorum” ifadelerine yer verdi.

Muhtar Adayı Nuri Yavuz İşçioğlu’nun aza listesinde Rasim Örenli, Sebahattin Gürleroğlu, Hasan Meriç, Ali İleri, Serkan Çeçe, Nursel Göçmenoğlu, Yeşim Yalçınkaya, Engin Korkut gibi alanında tecrübeli isimler yer alıyor.

516 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page