top of page

Hepsi kazandı!

80 çocuğa madalya

Lüleburgaz’da 33’üncü 23 Nisan Uluslararası Çocuk Şenliği dolayısıyla ilkokullar arasında futbol müsabakası düzenlendi. İstiklal İlkokulu, Şaban Öğünç İlkokulu, Düğüncübaşı İlkokulu ve Atatürk İlkokulu’ndan yaklaşık 80 öğrencinin katıldığı maçlarda bütün öğrencilere madalya verildi. Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kasım Konak; “Oynanan maçlarda hiçbir çocuğumuz kaybetmedi, hepsi kazandı” dedi.

Lüleburgaz’da 33’üncü 23 Nisan Uluslararası Çocuk Şenliği dolayısıyla futbol oynayan çocuklara madalya verildi.

16 Nisan günü akşam saatlerinde Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisi’nde (LYFA)sona eren müsabakalarda Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kasım Konak, tarafından yaklaşık 80 çocuğa madalya verildi.

İlkokullar arası düzenlenen müsabakalarda İstiklal İlkokulu, Şaban Öğünç İlkokulu, Düğüncübaşı İlkokulu ve Atatürk İlkokulu öğrencileri ter döktü.

Turnuvanın organizatörlüğünü Ahmet Gelmiş’in yaptığı, Antrenör olarak Berkan Ergene’nin yer aldığı ve öğrencilerin başında İstiklal İlkokulu adına Tayyip Gökkaya, Şaban Öğünç İlkokulu adına Tunç Berk Kızılca, Düğünçübaşı İlkokulu adına Yasin Çapraz ve Atatürk İlkokulu adına Deniz Sezer’in yer aldığı belirtildi.Müdür Konak, etkinliğe Halk Eğitim Merkezi bünyesinde çalışan futbol antrenörleri ve eğitim gören öğrencilerin katıldığını belirtti.

Maçlarda kaybedenin olmadığını belirten Konak; “Oynanan maçlarda hiçbir çocuğumuz kaybetmedi, hepsi kazandı. Halk Eğitim Merkezi bünyesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla öğrencilerimiz yaptığımız etkinliğe katıldılar. Sadece ilkokul öğrencileri arasında olan güzel bir etkinlik düzenlendi. Lüleburgaz Belediyesi’nin tesislerinde etkinliğimizi tamamladık. Desteklerinden dolayı ve katkılarından dolayı belediyemize teşekkür ediyoruz. Halk Eğitim Merkezi’ne bağlı çalışan hocalarımıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu etkinliğin sorunsuz gerçekleşmesinde görev alan antrenörlerimize ve hakemlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Antrenör Berkan Ergene’de; “Kaybedenin olmadığı bütün çocuklarımızın kazandığı güzel bir organizasyon oldu. Tek amacımız vardı o da çocuklarımızı eğlendirmek. Çocuklara fair play ruhunu da kazandırmak için çalıştık. Çocuklarımız etkinlik sayesinde hem sosyalleşti hem de değişik okullar ile maç oynadı. Başta Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz Kasım Konak’a ve emeği geçen diğer hocalarımıza teşekkür ediyoruz. Seneye de olmasını diliyoruz” ifadelerine yer verdi.

145 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page