top of page

Haziran’ın ilk meclis toplantısı

2025 teması belli oluyor

Lüleburgaz Belediye Meclisi’nin Haziran ayı 1. Olağan Toplantısı yapıldı. Toplantıda başarılı 8 sporcu ve antrenörün ödüllendirilmesi, 2025 yılının temasının belirlenmesi ve diğer maddeler görüşüldü.

Lüleburgaz Belediye Meclisi’nin Haziran ayı 1. Olağan toplantısı 3 Haziran akşamı saat 18:00’da Sokollu Mehmet Paşa Külliyesi Beledi Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleşti.

Toplantı Belediye Başkanı Murat Gerenli’nin başkanlığında açılış ve yoklamanın ardından çoğunluğun sağlanması ile yapıldı.

Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nün 23.05.2024 tarih 132924 sayılı 2025 Yılı Teması konulu yazısının görüşülmesi, Komisyon başkanlarından oluşan komisyona havale edilmesi kabul edildi.

2025 temasının Cuma günkü toplantıda belli olması bekleniyor.

Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nün ilgili yazıları ile başarılı sporculardan Zülal Kurşun, Ezgi Akbulut, Aydın Demirkol, Soner Avcı ve Mustafa Özdemir’in ödüllendirilmesi ile başarılı antrenörlerden Elif Canbaz, Şemsi Şamiloğlu ve Elif Büşra Polat’ın ödüllendirilmesi Plan ve Bütçe Komisyonu ile Sosyal Hizmetler Komiyonu’na ortaklaşa havale edildi.

Toplantıda imar planları ve yönetmelik konulu yazılarda değerlendirilmek üzere ilgili komisyonlara aktarıldı.

Meclisin, bir sonraki toplantısı 7 Haziran’da saat 18:00’da yapılacak.

138 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bunaldık!

Комментарии


bottom of page