top of page

Hayatlarının en değerli maçı!

“Hepiniz pırıl pırıl çocuklar yetiştirmişsiniz”

Lüleburgaz Tofaş Basketbol Okulu sporcuları, antrenmanlarında anneleriyle bir araya gelerek anne-çocuk basketbol maçı yaptı. Lüleburgaz Kapalı Spor Salonu’nda 12 Mayıs Anneler Günü’nde yapılan etkinlik renkli görüntülere sahne olurken, duygusal anlar da yaşandı.


Lüleburgaz Tofaş Basketbol Okulu sporcuları, antrenmanlarında anneleriyle bir araya gelerek anne-çocuk basketbol maçı yaptı.

Lüleburgaz Kapalı Spor Salonu’nda 12 Mayıs Anneler Günü’nde yapılan etkinlik renkli görüntülere sahne olurken, duygusal anlar da yaşandı.

Isınma hareketleri ile başlayan etkinlikte anneler bir takım, çocuklara da bir takım oldu.

Düzenlenen maçlarda 20 anne ter dökerken, 20’de Tofaş Basketbol Okulu sporcuları hem oynayıp hem eğlendi.

“TEKRARININ OLMASI DİLEĞİYLE”

G7 Spor Kulübü Başkan Yardımcısı ve Lüleburgaz Tofaş Basketbol Okulu Genel Koordinatörü Yavuz Erdem; “Anneler Günü etkinliği kapsamında, sporcuların performansı ve antrenmanlardaki çabalarıyla ailelerin fikir sahibi olmalarını sağlamak amacıyla anneleri sahaya davet ettik. Çocuklarıyla birlikte çeşitli yarışmalar ve sembolik maçlar düzenleyerek keyifli bir gün geçirdik. Annelerimizin bu organizasyonlara katılmalarından dolayı mutlu olmaları bizim için çok değerli. Hem bizim için hem de annelerimiz için çok özel ve güzel bir etkinlik oldu. Hepiniz pırıl pırıl çocuklar yetiştirmişsiniz. Tekrarının olması dileğiyle. Hepinizin Anneler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Antrenman sonunda, G7 Spor Kulübü'nün Anneler Günü için hazırladığı minik hediye olan ‘Ateş Çiçeği’ tüm sporcular tarafından annelere teslim edildi.

211 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bunaldık!

ความคิดเห็น


bottom of page