top of page

Halkbank’ta yeni dönem

Halkbank Lüleburgaz Şube Müdürlüğü görevine Andaç Akıncıoğlu atandı.

Andaç Akıncıoğlu, Halkbank Lüleburgaz Şube Müdürü olarak göreve başladı.

Bölgeyi yakından tanıyan, geçmiş yıllarda Lüleburgaz’da özel bankalarda görev yapan Akıncıoğlu, “Evladı olduğumuz Trakya’mıza en iyi şekilde hizmet edebilme azmi ile tüm Lüleburgaz’lı hemşerilerimizin hizmetinde olacağız” dedi.

Evli ve 2 çocuk babası olan Akıncıoğlu’nun 15 yaşındaki oğlu Kepirtepe Anadolu Lisesi’nde, 6 yaşında olan kızı ise bu yıl anaokuluna başladı. Eşi eski bir bankacı olan Andaç Akıncıoğlu’nun aile büyükleri de Lüleburgaz’da yaşıyorlar.


TRAKYA’DA GEÇEN BİR KARİYER

Akıncıoğlu 2012 yılına kadar Lüleburgaz’da 2 ayrı özel bankada toplam 7 yıl süreyle hizmet verdi.

Sonrasında Halkbank Tekirdağ Şubesi’nde 4 yıl ve 4 yıl da Çorlu Şubesinde görev aldı. Son olarak 2020 yılında Çatalca Şubede Müdürlük yapan Andaç Akıncıoğlu 8 Ağustos tarihinde Lüleburgaz’da göreve başladı.

Gazetemize açıklamalarda bulunan Akıncıoğlu; “Ben ve eşimin aileleri Lüleburgaz’da yaşıyor, biz de uzun seneler burada yaşadık.

İlçemizin ihtiyaçlarını iyi tanıyan, iyi bilen, uzun yıllar burada kalmış biri olarak ilçemize hizmet etmekten gurur ve onur duyuyorum.

Sektörün öncü kamu bankası olarak uzun yıllardır reel sektöre vermiş olduğumuz desteği sürdürmeye devam ediyoruz.” dedi.

“KEYİFLE VE GURURLA”

Verilen genel hizmetlere değinen Akıncıoğlu; “Girişimci kredileri, kadın girişimci destek paketlerimiz, esnaf ve sanatkârlara sunmuş olduğumuz kredi paketlerimiz. Çalışan ve üreten kobilerimiz için sunmuş olduğumuz finansal paketlerimiz ile milli ekonomimize vermiş olduğumuz 85 yıllık desteğe devam ediyoruz. 100. Yılını kutlamış olduğumuz Cumhuriyetimizi 2. yüzyılına taşıyabilmek için finans sektöründe üzerimize düşen tüm görevleri keyifle ve gururla yapmaya devam edeceğiz.” şeklinde aktardı.

“GÜLER YÜZLÜ, KESİNTİSİZ VE GÜVENİLİR”

Akıncıoğlu, Halk Bankası’nın kuruluş felsefesine atıf yaparak Atatürk’ün fikirlerini hatırlattı ve bu uğurda çalışmalara devam edeceğini belirtti.

Açıklamasında; 1938 yılında faaliyete geçen Türkiye Halk Bankası’nın kurulmasının temelinde Büyük Önder Atatürk’ün “Küçük esnafa ve büyük sanayi erbabına muhtaç oldukları kredileri kolayca ucuza verecek bir teşekkül vücuda getirmek ve kredinin normal şartlar altında ucuzlatılmasına çalışmak da çok lazımdır.” ile “Siz sanatkârların ufak dükkânları yerine muhteşem fabrikalar yapıldığını gördüğüm gün, mutluluğum en yüksek derecesini bulacaktır.” şeklindeki fikirleri ve görüşleri önemli bir yer tutar ve bizlere kılavuz olur. Bizler de evladı olduğumuz Trakya’mıza en iyi şekilde hizmet edebilme azmi ile tüm Lüleburgaz’lı hemşerilerimizin hizmetinde olacağız. Güler yüzlü kesintisiz ve güvenilir bir şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz.” şeklinde konuşarak sözlerini tamamladı.

575 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page